תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » נס תטמיע את ה-ERP של מיקרוסופט בישראל

נס תטמיע את ה-ERP של מיקרוסופט בישראל

ותהיה שותף עסקי של מיקרוסופט ישראל ליישום פתרון Dynamics AX 2009 ● אנשי נס עברו הסמכה של מיקרוסופט למכירה ולהטמעה של הפתרון, שהושק בישראל בסוף שנת 2009 ● הלוקליזציה של הפתרון בוצעה על ידי מטריקס באמצעות mAXimum ERP - חברה בת ייעודית שהוקמה לצורך כך

מאת 25 באפריל 2010, 12:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שהייתה מזוהה במשך שנים כנציגת ומטמיעת מערכת ה-ERP של סאפ (SAP), נס תחל להטמיע את מערכת ה-ERP החדשה של מיקרוסופט (Microsoft), ותהיה שותף עסקי של החברה בישראל ליישום פתרון Dynamics AX 2009. לצורך כך, עברו אנשי נס הסמכה של מיקרוסופט למכירה ולהטמעה של הפתרון, שהושק בישראל בסוף 2009, לאחר שהושלם תהליך "גיור" הפתרון לעברית מלאה והתאמתו לדרישות התקינה הפיננסית בישראל.

הלוקליזציה של הפתרון בוצעה על ידי מטריקס באמצעות mAXimum ERP – חברה בת ייעודית שהוקמה לצורך כך. חברה זו גם מפיצה את הפתרון בארץ ומספקת את התמיכה סביבו לקהילת השותפים. עם ההודעה, נס מצטרפת למערך השותפים העסקיים של מטריקס ומיקרוסופט ישראל, העוסק במכירה ובהטמעת המוצר. מערך זה כולל את מלם מערכות מקבוצת מלם-תים, טלדור, אורגנו, פיסגה, אלמוג, מיחשוב, תדיעד, AXPERTS ו-Prodware.

עד לפני שנה וחצי הייתה נס הנציגה הבלעדית של סאפ בישראל. ביולי 2008 חתמו סאפ העולמית ונס על הסכם שלפיו נס תמכור את חטיבת המכירות וההפצה של מוצרי סאפ בישראל לסאפ העולמית. היקף העסקה עמד על כ-100 מיליון שקלים, וכלל את פעילות ההפצה, התמיכה והתחזוקה של הטכנולוגיה והפתרונות. עם השינוי המשמעותי הזה בפעילות נס ישראל, היא הפכה להיות אינטגרטור בלבד בעולם הסאפ, לצידן של יבמ (IBM) ישראל, EDS ישראל, טלדור, מלם-תים ועשרות אינטגרטורים קטנים.

אפי קוטק, נשיא נס ישראל, אמר, כי "לנס מומחיות מגוונת בכל ההיבטים העסקיים של יישום מערכות ERP בארגונים. מצאנו, כי פתרון ה-ERP של מיקרוסופט בשל לצרכים של הארגונים בישראל, ובחרנו להרחיב את סל הפתרונות עם יותר שירותים מגוונים ללקוחותינו בכל המגזרים: תעשייה ושירותים, פיננסי וציבורי".

דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, אמר ש-"מעמדה הייחודי של נס במגזר הארגוני וניסיונה העשיר ביישום מערכות ERP מהווים תוספת כוח משמעותית למאמצינו בשוק חשוב זה". ימין הוסיף, כי "בחודשים הספורים מאז השקת ה-ERP של מיקרוסופט רשמנו הצלחות מרשימות, ויש כבר 15 פרויקטים בתחום בחברות מובילות בארץ. אנחנו צופים, כי ב-2010 יוטמע הפתרון בזרם המרכזי של העסקים והארגונים בישראל".

לפני כחודש פרסמה חברת המחקר STKI, כי הכנסות האינטגרטורים מהטמעת מערכות ERP בישראל חוו ב-2009 ירידה של 40% לעומת 2008, מ-100 מיליון דולרים ל-60 מיליון. לעומת זאת, לדברי ד"ר ג'ימי שוורצקוף, מנכ"ל החברה, השנה תחול התאוששות בשוק זה, והיקף הפעילות בו צפוי לעלות ב-25% ולעמוד על 75 מיליון דולרים.

על פי הנתונים, החברה המובילה את תחום מטמיעי מערכות ה-ERP היא אדוונטק. אחריה, בסדר יורד, מדורגות מלם-תים, יבמ, נס, One1, מטריקס, HP, יעל וטלדור. מרטנס הופמן חותמת את העשירייה הראשונה בדירוג. החברה שמספר מערכות ה-ERP המוטמעות שלה הוא הגדול ביותר בשוק הישראלי היא סאפ, ולאחריה – אורקל (Oracle).

מכירות רישוי התוכנה של חבילות ה-ERP בישראל ירדו בשנה החולפת גם הן משמעותית, ב-37.5% – מ-40 מיליון דולרים ב-2008 ל-25 מיליון ב-2009. על פי ד"ר שוורצקוף, השנה יתאושש גם שוק זה, והיקף המכירות בו יעלה ב-40% ל-35 מיליון דולרים.

נס תטמיע את ה-ERP של מיקרוסופט בישראל Reviewed by on . לאחר שהייתה מזוהה במשך שנים כנציגת ומטמיעת מערכת ה-ERP של סאפ (SAP), נס תחל להטמיע את מערכת ה-ERP החדשה של מיקרוסופט (Microsoft), ותהיה שותף עסקי של החברה בישרא לאחר שהייתה מזוהה במשך שנים כנציגת ומטמיעת מערכת ה-ERP של סאפ (SAP), נס תחל להטמיע את מערכת ה-ERP החדשה של מיקרוסופט (Microsoft), ותהיה שותף עסקי של החברה בישרא Rating:

הגיבו