תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » סייברארק פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע; תגייס 100 עובדים
אודי מוקדי, מנכ"ל ויו"ר סייברארק. צילום: יח"צ

סייברארק פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע; תגייס 100 עובדים

המרכז ייפתח באפריל בפארק ההיי-טק גב ים נגב, ויצטרף למרכז של חברת הסייבר הישראלית בפתח תקווה ● בשלב הראשון יגויסו 20 מהנדסים והיתר – בשלוש השנים הקרובות

מאת 26 בינואר 2020, 11:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סייברארק הודיעה היום (א') כי היא פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע ותגייס לצורך כך 100 עובדים בשלוש השנים הקרובות. המרכז החדש מצטרף לזה הקיים שלה בפתח תקווה, שם יושב גם מטה החברה.

החברה צפויה לפתוח את המרכז החדש באפריל הקרוב בפארק ההיי-טק גב ים נגב, שמאכלס יותר מ-70 מרכזי פיתוח של חברות היי-טק בולטות, בין היתר יבמ, אורקל ו-Dell-EMC, סטארט-אפים, את מרכז הסייבר (ה-CERT) הלאומי ואת הקמפוס של אגף התקשוב של צה"ל. פתיחת המרכז של סייברק היא תוצאה של שיתוף פעולה בין החברה להנהלת הפארק, שהוא שותפות בין אוניברסיטת בן גוריון, עיריית באר שבע וגב ים.

המרכז בבאר שבע יפעל תחת מסלול "מפעל טכנולוגי מועדף" של רשות ההשקעות במשרד הכלכלה, וינהל אותו שי סאפר, שניהל את מרכז פייפאל בבאר שבע במשך שנתיים, לאחר שכיהן כמנהל המו"פ של הסטארט-אפ CyActive, שנמכר לענקית התשלומים. על פי התכנית, בשלב ראשון יגויסו כ-20 מהנדסים, כאשר היעד הוא לגייס, כאמור, כ-100 מהנדסים בטווח של שלוש שנים.

סייברארק היא חברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה בעולם – אחרי צ'ק פוינט. היא מציעה פתרונות לאבטחת גישה פריווילגית, שמגנה על תשתיות ונכסי מידע לרוחב הארגון, בענן ובתהליכי DevOps. בין לקוחותיה יותר מ-5,000 ארגונים ברחבי העולם, בהם מעל למחצית מחברות הפורצ'ן 500.

"בשורה אדירה לאקו-סיסטם בבאר שבע"

אודי מוקדי, יו"ר ומייסד סייברארק, אמר כי "כחברה גלובלית שפועלת ב-90 מדינות, אנחנו גאים בזהות הישראלית שלנו. 95% מהפיתוח של סייברארק יושב בארץ. לכן, היה לנו ברור שאת הסניף הנוסף נפתח בישראל, ובנגב בפרט".

"פתיחת הסניף של סייברארק בדרום הארץ מהווה חלק ממהלך מתמיד של התרחבות החברה", אמר חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל. "אנחנו בטוחים שהסמיכות לקמפוס חיל התקשוב, לאוניברסיטת בן גוריון, למותגים גלובליים וסטארט-אפים שיושבים בקריית הסייבר בבאר שבע היא יתרון עצום – הן לחברה והן לעובדים שיצטרפו אלינו".

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', טען כי ״מדובר בבשורה אדירה לאקו-סיסטם שהוקם בעיר. אני בטוח שהגעתה של סייברארק לבירת הנגב תמשוך חברות גדולות נוספות ותמגנט את ההון האנושי האיכותי דרומה".

סייברארק פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע; תגייס 100 עובדים Reviewed by on . סייברארק הודיעה היום (א') כי היא פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע ותגייס לצורך כך 100 עובדים בשלוש השנים הקרובות. המרכז החדש מצטרף לזה הקיים שלה בפתח תקווה, שם יושב גם סייברארק הודיעה היום (א') כי היא פותחת מרכז פיתוח בבאר שבע ותגייס לצורך כך 100 עובדים בשלוש השנים הקרובות. המרכז החדש מצטרף לזה הקיים שלה בפתח תקווה, שם יושב גם Rating: 0

הגיבו