תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מטריקס ביצעה פרויקט וירטואליזציה בסוכנות היהודית; ההיקף הכספי: מאות אלפי ש'

מטריקס ביצעה פרויקט וירטואליזציה בסוכנות היהודית; ההיקף הכספי: מאות אלפי ש'

במסגרת הפרויקט, הותקנו עשרה שרתי ESX VMware להרצת 100 מכונות וירטואליות ופתרון vCenter Site Recovery Manager לניהול מתקדם של התאוששות מאסון ויכולות בדיקה, מבלי להשבית את אתר הייצור ● דב יהב, מנמ"ר הסוכנות היהודית: "פתרונות הווירטואליזציה מעניקים לנו את המענה הטוב ביותר לצרכינו"

מאת 22 במרץ 2010, 15:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בימים אלו מסתיים פרויקט וירטואליזציה מקיף בסוכנות היהודית. הפרויקט מבוסס על פתרונות VMware ויישומו נעשה על ידי חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס. ההטמעה בוצעה באתר הייצור בירושלים ובאתר הגיבוי בחיפה וכן במרכזי המידע בחו"ל. היקפו הכספי של הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים.

במסגרת הפרויקט, הותקנו עשרה שרתי ESX VMware להרצת 100 מכונות וירטואליות ופתרון vCenter Site Recovery Manager VMware, לניהול מתקדם של התאוששות מאסון ויכולות בדיקה, מבלי להשבית את אתר הייצור. כך ניתן לבצע הגירה של משאבים מאתר הייצור לאתר ה-DR, באופן אוטומטי וכן לתעל עומסי עבודה בין האתרים.

דב יהב, מנמ"ר הסוכנות היהודית, אמר, כי "הטכנולוגיה שנבחרה מאפשרת לארגון גיבוי אונליין של השרתים הווירטואליים באתר הראשי לאתר הגיבוי. כמו כן, טכנולוגיית ה-SRM מאפשרת לנו בדיקה תקינות אתר הגיבוי בכל רגע נתון. פתרונות הווירטואליזציה מעניקים לנו את המענה הטוב ביותר לצרכינו. בעקבות הצלחת הפרויקט אנו בוחנים הרחבות נוספת ואימוץ של VMware view (VDI) לכיתות הלימוד של הסוכנות בארץ".

לדברי משה חגשור, מנהל תחום אחסון ו-וירטואליזציה בחטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס, "במסגרת תכנית ההתאוששות מאסון, יש למערך ה-IT  בסוכנות היהודית שני אתרים, כאשר אחד מהם משמש אתר משני לצרכי גיבוי והתאוששות. לאחר הטמעת vCenter Site Recovery Manager הסוכנות צמצמה משמעותית את משך ההתאוששות מאסון, הגדילה את אמינות ושרידות התכנית להתאוששות, ופישטה את תהליכי התחזוקה והשינויים באתרים אלה".

מטריקס ביצעה פרויקט וירטואליזציה בסוכנות היהודית; ההיקף הכספי: מאות אלפי ש' Reviewed by on . בימים אלו מסתיים פרויקט וירטואליזציה מקיף בסוכנות היהודית. הפרויקט מבוסס על פתרונות VMware ויישומו נעשה על ידי חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס. ההטמעה בוצעה בימים אלו מסתיים פרויקט וירטואליזציה מקיף בסוכנות היהודית. הפרויקט מבוסס על פתרונות VMware ויישומו נעשה על ידי חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס. ההטמעה בוצעה Rating:

הגיבו