תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » מאות אלפי גולשים הדליקו נר וירטואלי לזכר הנופלים
צילום אילוסטרציה: BigStock

מאות אלפי גולשים הדליקו נר וירטואלי לזכר הנופלים

זאת, במסגרת פרויקט ההנצחה הלאומי של משרד הביטחון בפייסבוק

מאת 8 במאי 2019, 10:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יותר מ-437,000 גולשים, נכון להיום בבוקר (ד'), הנציחו את חללי מערכות ישראל – והדליקו נר זיכרון וירטואלי לזכר הנופלים. זאת, במסגרת פרויקט ההנצחה הלאומי של משרד הביטחון בפייסבוק.

אתר ההנצחה הוירטואלית ליום הזיכרון. צילום מסך

אתר ההנצחה הוירטואלית ליום הזיכרון. צילום מסך

אתר יזכור, לכבוד יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, מאפשר לכל גולש וגולשת להדליק נר לזכר הנופלים, לכתוב הקדשה אישית ולשתף את חבריו בפייסבוק. ממשרד הביטחון נמסר כי "יום הזיכרון הממלכתי לחללי מערכות ישראל מבטא את השותפות בכאבן של המשפחות השכולות, ואת החובה המוסרית לזכור ולהנציח את הנופלים".

באמצעות האפליקציה יכולים הגולשים להדליק נר אישי ליקיריהם, לפי רשימת חיפוש מתוך כלל הנופלים, או להדליק נר זיכרון כללי, לזכר כלל הנופלים. עוד ניתן לכתוב הקדשה אישית, ולשתף ברשת את מחשבותיהם, ולהעלות זיכרונות.

אריה מועלם, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון, אמר כי "אני קורא לאזרחי ישראל להמשיך ולהדליק נר זיכרון באתר ולהנציח את יקיריהן ואת כלל חללי מערכות ישראל".

מאות אלפי גולשים הדליקו נר וירטואלי לזכר הנופלים Reviewed by on . יותר מ-437,000 גולשים, נכון להיום בבוקר (ד'), הנציחו את חללי מערכות ישראל - והדליקו נר זיכרון וירטואלי לזכר הנופלים. זאת, במסגרת פרויקט ההנצחה הלאומי של משרד הב יותר מ-437,000 גולשים, נכון להיום בבוקר (ד'), הנציחו את חללי מערכות ישראל - והדליקו נר זיכרון וירטואלי לזכר הנופלים. זאת, במסגרת פרויקט ההנצחה הלאומי של משרד הב Rating: 0

הגיבו