תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » המרחק בין העננים מצטמצם: Azure סוגר את הפער מול AWS
הענן והקוד הפתוח בעלייה. אילוסטרציה: BigStock

המרחק בין העננים מצטמצם: Azure סוגר את הפער מול AWS

פלטפורמת הענן של מיקרוסופט סוגרת משמעותית את הפער מול השירות הדומה של אמזון ● מחקר מגלה כי האימוץ של שירותי Azure גדל בשנה האחרונה מ-45% ל-52%

מאת 5 במרץ 2019, 16:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Azure, פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, סוגרת באופן משמעותי את הפער מול AWS שירות הענן של אמזון שעדיין מובילה בשוק. כך עולה מדו"ח של פלקסרה, RightScale 2019 State of the Cloud.

לפי פלקסרה, האימוץ של שירותי Azure גדל בשנה האחרונה מ-45% ל-52% בקרב החברות שנסקרו, בעוד במקביל ירד אחוז האימוץ של AWS מ-64% ל-6%.

כפי שניתן להבין מהמספרים הללו, רוב החברות שהשתתפו בסקר נוקטות בשיטת ריבוי עננים, אסטרטגיה בה מפזרים את השרתים הווירטואליים בין מספר חברות. גוגל ממוקמת במקום השלישי עם רמת אימוץ של 19%, וזו עלייה קלה של 1% בלבד לעומת השנה שעברה. גם אם בודקים את החברות הגדולות בלבד, מובילה אמזון עם 67% לעומת 61% של Azure.

ומה עם Google Cloud?

בהיבט של החברות הללו ל-Google Cloud מצפה עתיד ורוד יותר – 41% מהנשאלים בחברות הגדולות ציינו כי הם מתכוונים לבחון את ההצעה של גוגל בשנה הקרובה.

הסקר הקיף 786 מנהלים ואנשי מקצוע מחברות קטנות, בינוניות וגדולות. הוא העלה, כאמור, שרוב הארגונים משתמשים בממוצע בחמישה עננים שמאוחסנים אצל ספקים גדולים או באופן מקומי, בחברה עצמה.

המרחק בין העננים מצטמצם: Azure סוגר את הפער מול AWS Reviewed by on . Azure, פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, סוגרת באופן משמעותי את הפער מול AWS שירות הענן של אמזון שעדיין מובילה בשוק. כך עולה מדו"ח של פלקסרה, RightScale 2019 State of Azure, פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, סוגרת באופן משמעותי את הפער מול AWS שירות הענן של אמזון שעדיין מובילה בשוק. כך עולה מדו"ח של פלקסרה, RightScale 2019 State of Rating: 0

הגיבו