תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ה-Nokia 9 יושק בתערוכת MWC בברצלונה
סלולר. אילוסטרציה: BigStock

ה-Nokia 9 יושק בתערוכת MWC בברצלונה

HMD, המשווקת את המכשיר, מצטרפת בכך לסמסונג, LG, סוני ואחרות - שכולן צפויות להשיק מכשירים חדשים במסגרת תערוכת הסלולר העולמית, שתתקיים בחודש הבא

מאת 27 בינואר 2019, 15:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כל יצרניות הסלולר הגדולות כבר קבעו מועדים להודעות חשובות בתערוכת הסלולר העולמית שתתקיים בברצלונה בחודש הבא, בהן סמסונג, LG, סוני ועוד – וכולן צפויות להשיק מכשירים חדשים שחלקם כבר ידועים, כמו ה-S10 של סמסונג, ה-G8 של LG וה-Xperia XZ4 של סוני.

כעת מצטרפת לחגיגות הגדולות גם HMD עם מכשירי נוקיה, שפרסמה מועד לאירוע שלה, עם הצצה לתוכן האירוע, שבו ייחשף רשמית מכשיר הדגל החדש של החברה, Nokia 9. המכשיר יכלול מצלמה חדשנית עם מערך מחומש של עדשות, המעורר ציפייה בשוק.

לצד ה-Nokia 9 צפויה החברה להציג סמארטפונים חדשים נוספים, כמו ה-8.1 פלוס וה-1 פלוס.

MWC (ר"ת Mobile World Congress) הנה תערוכת הסלולר העולמית החשובה והגדולה בתחום. היא נערכת מדי שנה בהפקת ארגון ה-GSM. בשנה שעברה עמד מספר המבקרים באירוע על כ-50 אלף איש, מרחבי העולם.

ה-Nokia 9 יושק בתערוכת MWC בברצלונה Reviewed by on . כל יצרניות הסלולר הגדולות כבר קבעו מועדים להודעות חשובות בתערוכת הסלולר העולמית שתתקיים בברצלונה בחודש הבא, בהן סמסונג, LG, סוני ועוד - וכולן צפויות להשיק מכשיר כל יצרניות הסלולר הגדולות כבר קבעו מועדים להודעות חשובות בתערוכת הסלולר העולמית שתתקיים בברצלונה בחודש הבא, בהן סמסונג, LG, סוני ועוד - וכולן צפויות להשיק מכשיר Rating: 0

הגיבו