תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מיקרוסופט: 32% מההורדות הלא חוקיות של חלונות 7 מכילות רושעות ונוזקות

מיקרוסופט: 32% מההורדות הלא חוקיות של חלונות 7 מכילות רושעות ונוזקות

"מדובר במספרים מטרידים - במיוחד אם לוקחים בחשבון שמוכרנים יכולים להשתמש בהורדות הללו כדי לטעון שהמחשבים שהם מוכרים מגיעים עם מערכת הפעלה חוקית", אמר ג'ו וויליאמס, מנכ"ל בקבוצת בדיקת האימות של חלונות במיקרוסופט ● החברה תיישם בקרוב עדכון חדש שיחשוף יותר מ-70 סוגים של קבצי הפעלה לא חוקיים ומסוכנים שידועים לחברה

מאת 16 בפברואר 2010, 12:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) מספקת הוכחה נוספת על כך שהורדות לא חוקיות אינן בטוחות. החברה מסרה, כי 32% מהקבצים נטולי הרישיון של חלונות 7 (Windows 7) מכילות רושעות ונוזקות.

ג'ו וויליאמס, מנכ"ל בקבוצת בדיקת האימות של חלונות במיקרוסופט, כתב בבלוג של הקבוצה, כי "מדובר במספרים מטרידים – במיוחד אם לוקחים בחשבון שמוכרנים יכולים להשתמש בהורדות הללו כדי לטעון שהמחשבים שהם מוכרים מגיעים עם מערכת הפעלה חוקית".

וויליאמס ביסס את הנתון על מחקר שביצעה חברה גרמנית למניעת פיראטיות בשם Media Surveillance. החברה הורידה מאתרים שונים כ-500 עותקים של חלונות 7 וקבצים שמתוכננים לעקוף את התהליכים להפעלה חוקית של מערכת ההפעלה.

הוא מציין בפוסט שבכוונת מיקרוסופט ליישם בקרוב עדכון חדש לטכנולוגיית האימות של חלונות, שיהיה מבוסס מחד על קוד ומאידך על רכיבים שבנויים בתוך חלונות 7. לדבריו, העדכון הזה יחשוף יותר מ-70 סוגים של קבצי הפעלה לא חוקיים ומסוכנים שכבר ידועים למיקרוסופט.

מיקרוסופט: 32% מההורדות הלא חוקיות של חלונות 7 מכילות רושעות ונוזקות Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) מספקת הוכחה נוספת על כך שהורדות לא חוקיות אינן בטוחות. החברה מסרה, כי 32% מהקבצים נטולי הרישיון של חלונות 7 (Windows 7) מכילות רושעות ונוז מיקרוסופט (Microsoft) מספקת הוכחה נוספת על כך שהורדות לא חוקיות אינן בטוחות. החברה מסרה, כי 32% מהקבצים נטולי הרישיון של חלונות 7 (Windows 7) מכילות רושעות ונוז Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    בושה וחרפה

    איזה בושה וחרפה למיקרוסופט לעשות צעד נבזה שכזה היא תאבד נתח שוק רציני

    לא מחייב ב2010 לקנות מערכת הפעלה חוקית במחירים של משכנתה רצינית תורידו עלויות ומחירים למערכת הפעלה

    200 300 שקל ואז נדבר על חוקיות מטומטמים

הגיבו