תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » גאדג'טים » נוקיה תספק בחינם כלי ניווט בטלפונים החכמים שלה
נוקיה

נוקיה תספק בחינם כלי ניווט בטלפונים החכמים שלה

בהודעתה, מסרה החברה, כי הורדת העלויות הקשורות בניווט לנהגים והולכי רגל יאפשר לחברה להגדיל במהירות את בסיס המשתמשים שלה ולהציע להם תכונות מבוססות מיקום, תכנים ושירותים חדשים ● תוכנת המפות של נוקיה אינה כוללת נכון להיום את מפות ישראל

מאת 21 בינואר 2010, 17:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נוקיה (Nokia) הודיעה, כי תשחרר גירסה חדשה של כלי המפות שלה – Ovi Maps – במכשירים החכמים מתוצרתה, שתכלול ניווט קולי חינמי לנהיגה ולהליכה. לדברי החברה, צעד זה עשוי להכפיל את שוק הניווט העולמי. תוכנת הניווט של נוקיה תכלול 74 מדינות ב-46 שפות, כמו גם נתוני תנועה ביותר מ-10 מדינות, ובסך הכל מפות של 180 מדינות.

בהודעתה אומרת החברה, כי הורדת העלויות הקשורות בניווט לנהגים והולכי רגל יאפשר לחברה להגדיל במהירות את בסיס המשתמשים שלה ולהציע להם תכונות מבוססות מיקום, תכנים ושירותים חדשים. "זהו אחד הצעדים התואמים את האסטרטגיה של נוקיה להפוך למובילה בשוק המפות הסלולריות, בניווט ובשירותים מבוססי מיקום. הצעד הזה גם תואם את החזון של החברה, כי הגל הבא של הצמיחה יתרכז באינטרנט חברתי ובשירותי מיקום חברתיים", מסרה נוקיה.

בהתאם לחברת המחקר קאנאליס (Canalys), מספר המשתמשים ברחבי העולם בניווט סלולרי עומד על 27 מיליון. נוקיה מעריכה שבעקבות ההיצע שלה, יגדל השוק הזה ל-50 מיליון, על ידי כך שיאפשר לבעלי מכשירים חכמים תואמים וכאלה שיותאמו בקרוב להשתמש בחופשיות בניווט קולי סלולרי. נוקיה מבטיחה גם, כי תשיק מכשירים חכמים חדשים התואמים את תוכנת הניווט ותגדיל בכך את סך כל המכשירים שיאפשרו את השימוש בתכונה.

"זהו מהלך שמשנה את כללי המשחק", אמר אנסי ואנז'וקי, סגן נשיא בכיר בנוקיה. "בכך שהוספנו מצלמות לטלפונים שלנו ללא תוספת מחיר – הפכנו ליצרנית המצלמות הגדולה בעולם. המטרה שלנו כעת, עם Ovi Maps, היא לעשות אותו הדבר גם בתחום הניווט".

ומה בישראל? כידוע, תוכנת המפות של נוקיה אינה כוללת את מפות ישראל. האם גם בנושא תוכנות הניווט "תנצחנה" המפעילות הישראליות את נוקיה? פנייה לדוברת נוקיה העולמית לא הניבה תשובה עד למועד פרסום הידיעה.

נוקיה תספק בחינם כלי ניווט בטלפונים החכמים שלה Reviewed by on . נוקיה (Nokia) הודיעה, כי תשחרר גירסה חדשה של כלי המפות שלה - Ovi Maps - במכשירים החכמים מתוצרתה, שתכלול ניווט קולי חינמי לנהיגה ולהליכה. לדברי החברה, צעד זה עשו נוקיה (Nokia) הודיעה, כי תשחרר גירסה חדשה של כלי המפות שלה - Ovi Maps - במכשירים החכמים מתוצרתה, שתכלול ניווט קולי חינמי לנהיגה ולהליכה. לדברי החברה, צעד זה עשו Rating:

הגיבו