תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בזק בינלאומי תשמש כשותפה של BT בישראל

בזק בינלאומי תשמש כשותפה של BT בישראל

במסגרת ההסכם בין החברות תשווק בזק בינלאומי שירותים ומוצרי IT מהפורטפוליו של בריטיש טלקום העולמית ● בזק בינלאומי הינה החברה הישראלית הראשונה הנהנית ממעמד של שותף זהב ב-BT Alliance - תוכנית השותפים הגלובאלית של בריטיש טלקום

מאת 20 בינואר 2010, 17:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בזק בינלאומי חתמה השבוע על הסכם שותפות בלעדי עם בריטיש טלקום (BT) לאספקת שירותי תקשורת גלובאליים לחברות ישראליות ורב לאומיות המנהלות פעילות בישראל. במסגרת ההסכם האסטרטגי תפעל בזק בינלאומי כשותף הבלעדי של BT בישראל ותשווק שירותים ומוצרי IT מהפורטפוליו של BT העולמית.

בזק בינלאומי הינה החברה הישראלית הראשונה הנהנית ממעמד של שותף זהב ב-BT Alliance – תוכנית שותפים גלובאלית, במסגרתה השותפים אחראים לכל הנוגע למכירה, הפצה ותמיכה במגוון של מוצרי ושירותי BT. התוכנית הושקה בשנת 2008 וכ-100 שותפים בכ-50 מדינות מסביב לעולם נוטלים בה חלק.

לדברי אוליביה קמפנו, נשיא BT EMEA, שהגיע ארצה לכבוד חתימת ההסכם, "אני בטוח שהסכם זה בין BT לבזק בינלאומי, יחזק באופן משמעותי את הקשר בין שתי חברות המובילות ומתמחות בתחום ה-IT. מודל שיתוף הפעולה החדש מאפשר לעסקים בישראל גישה לשירותי תקשורת מהשורה הראשונה בעולם, בעודם מתנהלים מול חברה מקומית כבזק בינלאומי, אותה הם מכירים ועליה הם סומכים. שיתוף פעולה זה מביא הלכה למעשה את המיטב של שתי החברות".

איציק בנבנישתי, מנכ"ל בזק בינלאומי, אמר, כי "הבחירה של BT העולמית בחברת בזק בינלאומי כשותף הבלעדי שלה בישראל, מצביעה על האמון של BT בבזק בינלאומי כחברה המובילה בישראל במתן פתרונות תקשורת גלובאליים. שיתוף פעולה זה מאפשר לחברות רב לאומיות אשר להן יש נוכחות בישראל, ליהנות מגישה לכל מגוון הפתרונות והשירותים המתקדמים המסופקים כיום על ידי BT".

בזק בינלאומי תשמש כשותפה של BT בישראל Reviewed by on . בזק בינלאומי חתמה השבוע על הסכם שותפות בלעדי עם בריטיש טלקום (BT) לאספקת שירותי תקשורת גלובאליים לחברות ישראליות ורב לאומיות המנהלות פעילות בישראל. במסגרת ההסכם בזק בינלאומי חתמה השבוע על הסכם שותפות בלעדי עם בריטיש טלקום (BT) לאספקת שירותי תקשורת גלובאליים לחברות ישראליות ורב לאומיות המנהלות פעילות בישראל. במסגרת ההסכם Rating:

הגיבו