תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » בזק פרסה את רשת ה-NGN בלמעלה מ-80 ערים וישובים בישראל

בזק פרסה את רשת ה-NGN בלמעלה מ-80 ערים וישובים בישראל

עם זאת, פריסת הרשת במקומות אלה עדיין לא הושלמה, והיא מכסה רק יותר מ-50% מבתי האב המתגוררים בהם ● מהחברה נמסר, כי 280 אלף לקוחות כבר התחברו לרשת החדשה, וכי 15 אלף מתוכם גולשים במהירויות גבוהות ● לאחרונה השיקה בזק חבילת גלישה במהירות שלושים מגה-ביט

מאת 21 באוקטובר 2009, 16:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בזק הודיעה, כי פרסה את רשת ה–NGN החדשה שלה בלמעלה מ–80 ערים וישובים ברחבי הארץ. בין השאר נפרסה הרשת בערים מרכזיות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה, ראשון לציון, פתח תקווה, חולון, ובת ים, וגם בערי פריפריה בדרום ובצפון הארץ. בכל אחת מהערים הרשת נפרסה הרשת בלמעלה מ-50%.

בזק החלה לפרוס את רשת ה-NGN לפני כשנה, והיום כ-280 אלף לקוחות מחוברים אליה. בכוונת החברה להאיץ את פריסת הרשת, כך שבמהלך 2010 מעל 50% מהלקוחות יוכלו להתחבר אליה, ועד סוף 2012 יחוברו  יותר מ-80% מכלל לקוחות החברה ל-NGN. כיום, כ-15 אלף לקוחות גולשים בקצבים מהירים שבין עשרה לשלושים מגה-ביט.

לאחרונה השיקה בזק חבילת גלישה במהירות שלושים מגה-ביט ובעתיד, תשיק החברה קצבים מהירים יותר על פי צרכי השוק. לאחרונה אף ביצעה בזק ניסוי במעבדות החברה, במסגרת היערכותה להשקת טכנולוגיית ה-VDSL2, והניסוי הניב מהירות של 100 מגה-ביט לשנייה.

בזק פרסה את רשת ה-NGN בלמעלה מ-80 ערים וישובים בישראל Reviewed by on . בזק הודיעה, כי פרסה את רשת ה–NGN החדשה שלה בלמעלה מ–80 ערים וישובים ברחבי הארץ. בין השאר נפרסה הרשת בערים מרכזיות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה, ראשון לציון, פתח ת בזק הודיעה, כי פרסה את רשת ה–NGN החדשה שלה בלמעלה מ–80 ערים וישובים ברחבי הארץ. בין השאר נפרסה הרשת בערים מרכזיות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה, ראשון לציון, פתח ת Rating:

הגיבו