תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » השר חיים כץ קיבל איומים בהודעת ספאם ובפייסבוק
שר הרווחה, חיים כץ. צילום: פייסבוק

השר חיים כץ קיבל איומים בהודעת ספאם ובפייסבוק

"כבר ניפגש כדי לקבוע את המיקום שלך בגיהינום האויבים של פלסטין", כתבו שולחי ההודעה לשר הרווחה, שעדכן בכך את גורמי הביטחון

מאת 12 באוקטובר 2015, 15:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גורמים פלסטיניים שלחו בהודעת ספאם איומים על החיים של שר הרווחה, חיים כץ, ושל בני משפחתו – כך על פי הודעה שהוציא השר לתקשורת.

לדבריו, "גורמי הביטחון עודכנו במקרה ופועלים לאיתור הגורמים העוינים העומדים מאחורי האיום".

בהודעה, שפורסמה גם בפייסבוק (Facebook) ובכל פרסום צוין כאילו היא נשלחה ממקור אחר, נכתב בעברית עילגת: "היום אני אהיה בבית שלך והמשפחה שלך נשרפה ופלסטין היא האדמה לא לו הזכות לחיות כאן או לשרוף כאן. חיכינו לשעה, ויהיה הטנק כבר ניפגש כדי לקבוע את המיקום שלך בגיהינום האויבים של פלסטין. אתר שלך יהיה מזוהה באמצעות של אינטרנט משלך, 12 לאחר שעות מחברה עכשיו. לך לך ולמשפחתך מחוץ לבית לא נסבול רצח".

בסיום ההודעה נכתבו שני האשטגים: האינתיפאדה השלישית אינשאללה ומוות לישראל.

איומים ולוחמה פסיכולוגית באמצעות אי-מיילים, פוסטים ברשתות החברתיות, סרטונים ביוטיוב (YouTube) והודעות בווטסאפ (WhatsApp) הם אמצעים בהם משתמשים גורמים פלסטיניים ופרו-פלסטיניים מזה כמה שנים, בפרט בזמנים של מתיחות ביטחונית. כך, למשל, החמאס ניהל במהלך צוק איתן לוחמה פסיכולוגית נגד ישראל, בין היתר עם השיר "תקוף, תעשה ביגועים", שהפך ויראלי מאוד ונצפה מאות אלפי פעמים.

השר חיים כץ קיבל איומים בהודעת ספאם ובפייסבוק Reviewed by on . גורמים פלסטיניים שלחו בהודעת ספאם איומים על החיים של שר הרווחה, חיים כץ, ושל בני משפחתו - כך על פי הודעה שהוציא השר לתקשורת. לדבריו, "גורמי הביטחון עודכנו במקרה גורמים פלסטיניים שלחו בהודעת ספאם איומים על החיים של שר הרווחה, חיים כץ, ושל בני משפחתו - כך על פי הודעה שהוציא השר לתקשורת. לדבריו, "גורמי הביטחון עודכנו במקרה Rating: 0

הגיבו