תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מטריקס שדרגה את תשתיות המיחשוב של סנובול; היקפו הכספי של הפרויקט: 500 אלף שקלים

מטריקס שדרגה את תשתיות המיחשוב של סנובול; היקפו הכספי של הפרויקט: 500 אלף שקלים

במסגרת השדרוג הטמיעה מטריקס בסנובול מארז הכולל 14 שרתי להב של יבמ, מערכת אחסון מרכזית מדגם 6040N, בעלת נפח אחסון של 50 טרה, וספריית גיבוי המבוססת על טכנולוגיות LTO4, שתיהן של יבמ ● יוני כהן, מייסד סנובול: "שדרוג התשתית אמור לתמוך בצרכי המיחשוב שלנו - ההולכים וגדלים"

מאת 13 באוקטובר 2009, 9:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס שדרגה את תשתיות המיחשוב בחברת סנובול, והקימה מערכת Rendering ואחסון עבור החברה. במסגרת פרויקט השדרוג הטמיעה מטריקס בסנובול מארז הכולל 14 שרתי להב של יבמ, מערכת אחסון מרכזית מדגם 6040N, בעלת נפח אחסון של 50 טרה (לאחר דחיסה), וספריית גיבוי המבוססת על טכנולוגיות LTO4, שתיהן של יבמ. הנפח המוגדל מושג על ידי שימוש בפתרון דחיסת המידע של חברת StoreWise. היקפו הכספי של הפרויקט מסתכם בכחצי מיליון שקלים.

לדברי יוני כהן, מייסד סנובול, "במכרז שערכנו גברה מטריקס על מתחרותיה שהציעו שימוש במערכות דל או נט-אפ, ובדיעבד, אנו מרוצים מאד מן הבחירה במטריקס ובמערכות יבמ". כהן אמר, כי "שדרוג התשתית אמור לתמוך גם בצרכי המיחשוב ההולכים וגדלים, עקב שיתוף פעולה עם לקוח אירופאי אסטרטגי שלנו המייצר סרטי אנימציה ב-High Definition".

חברת סנובול מעניקה שירותי אנימציה והפקה, ומתמחה בפרויקטי אנימציית תלת-מימד מורכבים ובמתן שירותים נלווים. כמו כן עוסקת החברה בניהול פרויקטים ואספקת פתרונות תוכנה לחברות אנימציה בארץ ובעולם.

מטריקס שדרגה את תשתיות המיחשוב של סנובול; היקפו הכספי של הפרויקט: 500 אלף שקלים Reviewed by on . חטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס שדרגה את תשתיות המיחשוב בחברת סנובול, והקימה מערכת Rendering ואחסון עבור החברה. במסגרת פרויקט השדרוג הטמיעה מטריקס בסנובול מאר חטיבת האינטגרציה והתשתיות במטריקס שדרגה את תשתיות המיחשוב בחברת סנובול, והקימה מערכת Rendering ואחסון עבור החברה. במסגרת פרויקט השדרוג הטמיעה מטריקס בסנובול מאר Rating:

הגיבו