תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » השירות החשאי של ארצות הברית חוקר: מי איים בפייסבוק לרצוח את אובאמה?

השירות החשאי של ארצות הברית חוקר: מי איים בפייסבוק לרצוח את אובאמה?

אחד ממשתמשי הרשת החברתית פרסם בה סקר ששואל האם צריך לרצוח את הנשיא האמריקני ● השירות החשאי של ארצות הברית ביקש מהנהלת פייסבוק להוריד את הסקר מהאוויר, וזו נעתרה לכך ● בתגובה, פורסם סקר ששואל האם יש לעצור את אותו גולש

מאת 29 בספטמבר 2009, 11:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השירות החשאי האמריקני מנסה בימים אלה להתחקות אחר עקבותיו של גולש שהעלה לרשת החברתית פייסבוק (Facebook) סקר ששאל האם צריך לרצוח את נשיא ארצות הברית, ברק אובאמה. האפשרויות היו: כן; אולי; אם הוא יפסיק את ביטוח הבריאות שלי (נושא שנמצא בימים אלה בוויכוח בארצות הברית); או לא. כ-700 בני אדם ענו על הסקר לפני שהנהלת פייסבוק הורידה אותו מהאוויר, לאור בקשה של אנשי השירות. יצוין, כי הסקר פורסם בשבת האחרונה, והורד כעבור יומיים, וכי תוצאותיו לא פורסמו.

לאחר הסקר המקורי, הועלה לאתר משאל שביקש מהגולשים להשיב האם הם חושבים שיש לעצור את הגולש שפרסם את הסקר נגד הנשיא האמריקני. האפשרויות היו: כן, ויש להסגיר אותו למדינה אחרת; כן, בחשד לבגידה; או לא, אני גזען שתומך בעשיית לינצ'ים.

דארין בלקפורד, דובר מטעם השירות החשאי, אמר, כי "אנו מודעים לסקר (נגד אובאמה) וננקוט בצעדי החקירה הדרושים. אנחנו לוקחים את הדברים הללו ברצינות".

סקר זה מצטרף לאיומים רבים – כ-30 במספר – שמקבל אובאמה מדי יום. לפי ספר שפורסם בארצות הברית בחודש שעבר, מדובר בעלייה של 400% לעומת האיומים שקיבל הנשיא האמריקני הקודם, ג'ורג' בוש.

השירות החשאי של ארצות הברית חוקר: מי איים בפייסבוק לרצוח את אובאמה? Reviewed by on . השירות החשאי האמריקני מנסה בימים אלה להתחקות אחר עקבותיו של גולש שהעלה לרשת החברתית פייסבוק (Facebook) סקר ששאל האם צריך לרצוח את נשיא ארצות הברית, ברק אובאמה. השירות החשאי האמריקני מנסה בימים אלה להתחקות אחר עקבותיו של גולש שהעלה לרשת החברתית פייסבוק (Facebook) סקר ששאל האם צריך לרצוח את נשיא ארצות הברית, ברק אובאמה. Rating:

הגיבו