מנכ"ל ישראכרט דב קוטלר פורש מתפקידו לאחר שש שנים

בחודש ספטמבר השנה קיבל קוטלר את אות המנכ"ל המצטיין על שימוש מושכל ויעיל במערכות מידע ותרומתן להצלחת החברה

דב קוטלר, המנכ"ל החדש של בנק הפועלים. צילום ארכיון: קובי קנטור ז"ל

דב קוטלר, מנכ"ל חברת כרטיסי האשראי ישראכרט , הודיע היום על סיום תפקידו בתום שש שנות כהונה מוצלחות. בהודעה קצרה שפרסם קוטלר לא פירט את הסיבה לפרישתו ואמר ביו היתר: "אני מודה לבנק הפועלים על האמון שניתן לי במשך תקופה ארוכה". תפקידו הבא של קוטלר עדיין לא יודע, כמו גם המחליף שלו בחברה.

קוטלר נחשב למנכ"ל מוצלח שהגדיל את רווחיות החברה מ-176 מיליון שקל ב-2008 ועד ל-299 מיליון שקל ב-2013 – עלייה של כ-70%. במחצית הראשונה של 2014 גדל הרווח הנקי ב-9% והסתכם ב-162 מיליון שקל.

בחודש ספטמבר השנה קיבל קוטלר את פרס המנכ"ל המצטיין על שימוש מושכל ומועיל לארגון במערכות מידע ומיחשוב. בנימוקי ועדת הפרס בראשותו של אבנר שטראוס נאמר: בנימוקי הבחירה במנכ"ל ישראכרט צוין כי " קוטלר הוביל בשנים האחרונות בישראכרט מהפכה עסקית-מחשובית של ממש, בכל תחומי הפעילות בחברה". ביניהם מנתה הוועדה את "השירות, השימור, המכירות, השיווק, עולם הדיגיטל, תהליכי הליבה (עולם ההנפקה, הסליקה, השירותים הפיננסיים ועוד), תחום האשראי החוץ בנקאי, תחום שיתופי הפעולה הייחודיים במסגרת בניית התשתית להקניית חוויית לקוח רב ערוצית ייחודית, מבוססת מסעות לקוח חוצי יחידות עסקיות וערוצים אנושיים ומקוונים גם יחד. צוות ההערכה התרשם עד כמה מתקיים קשר חד ערכי בישראכרט בין האסטרטגיה העסקית והמיקודים העסקיים של קוטלר לבין מערך ה-IT ויכולת היישום שלו".

בדברי תשובתו לברכות ציין קוטלר לשבח את רונן זרצקי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה. הוא העלה על נס את תרומתן המרכזית של מערכות המידע להצלחה של ישראכרט.

בטקס הענקת הפרס לקוטלר השתתפו גם דני קולר, שמונה באחרונה ליו"ר קבוצת ישראכרט, ורונן זרצקי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים