תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הודלפו תמונות ממערכת ההפעלה של גוגל, Chrome OS

הודלפו תמונות ממערכת ההפעלה של גוגל, Chrome OS

התמונות מציגות את הממשק הוויזואלי של גרסת בטא מוקדמת מאוד, המכונה 0.1.15 ● הן מלמדות, כי גוגל מתכוונת להשתמש בפס כלים בסגנון מקינטוש, שמכיל צלמיות המפנות לכל היישומים המקוונים שלה ● ההערכה היא, כי בניגוד להדלפות קודמות, הפעם מדובר בתמונות אותנטיות

מאת 18 באוגוסט 2009, 14:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תמונות ראשונות, אמיתיות לכאורה, של מערכת ההפעלה Chrome OS של גוגל (Google), שאמורה להגיע לשווקים בשנה הבאה, הופיעו לאחרונה ברשת האינטרנט. האתר אלקטרוניסטה הוא שפרסם את התמונות, וההערכה היא, כי הפעם מדובר בתמונות אמינות שמציגות את הממשק הוויזואלי של גרסה 0.1.15 – גרסת בטא מוקדמת מאוד. לפני כשבוע פורסמה ערכת תמונות ראשונה, לכאורה, של מערכת ההפעלה של גוגל, אך עד מהרה התברר שמדובר בזיוף.

תמונות המסך מלמדות שגוגל מתכוונת להשתמש בפס כלים בסגנון מקינטוש, שמכיל צלמיות המפנות לכל היישומים המקוונים שלה, החל בדפדפן כרום – שנמצא כמובן במרכז מערכת ההפעלה – וכן לג'ימייל (Gmail), ערכת התוכנות המשרדיות, לוח השנה, ועוד. מעבר לכך, בפינה התחתונה נמצא פס זעיר שמציג את התאריך והשעה, את מצב הסוללה במחשב נייד, וכן כפתור שלחיצה עליו מפנה, ככל הנראה, ללב המערכת ההפעלה.

כך או כך, Chrome OS אינה אמורה להיות מושקת לפני המחצית השניה של 2010, וכזכור, לפי מה שפורסם, היא מיועדת למחשבי Netbook ולמערכות נמוכות אחרות.

הודלפו תמונות ממערכת ההפעלה של גוגל, Chrome OS Reviewed by on . תמונות ראשונות, אמיתיות לכאורה, של מערכת ההפעלה Chrome OS של גוגל (Google), שאמורה להגיע לשווקים בשנה הבאה, הופיעו לאחרונה ברשת האינטרנט. האתר אלקטרוניסטה הוא ש תמונות ראשונות, אמיתיות לכאורה, של מערכת ההפעלה Chrome OS של גוגל (Google), שאמורה להגיע לשווקים בשנה הבאה, הופיעו לאחרונה ברשת האינטרנט. האתר אלקטרוניסטה הוא ש Rating:

הגיבו