תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » עובדי מיקרוסופט מציגים: אתר חדש של הצעות לשיפור אופיס

עובדי מיקרוסופט מציגים: אתר חדש של הצעות לשיפור אופיס

את האתר הקימו סטיב זסקה, מתכנן מצוות הפיתוח של אופיס, ולוק פאוסט, מפתח מצוות הבחינה של מיקרוסופט ● באתר הבלתי רשמי ניתן להציע תכונות חדשות או לבקש תיקונים, וגם לערוך הצבעות על רעיונות חדשים ● זסקה ופאוסט לא ציינו אם ההצעות ייושמו כבר באופיס 2010, הגרסה שתופיע בשנה הבאה, או רק בגרסאות מתקדמות יותר

מאת 11 באוגוסט 2009, 15:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שני עובדים של מיקרוסופט (Microsoft) הקימו מעין "תיבת הצעות" מקוונת, שבעזרתה יכולים המשתמשים להגיש הצעות לתכונות חדשות ובקשות לתיקונים בחבילת אופיס. את האתר, שפועל בכתובת MakeOfficeBetter.com, הקימו סטיב זסקה, מתכנן מצוות הפיתוח של אופיס, ולוק פאוסט – מפתח מצוות הבחינה של מיקרוסופט.

"באתר אפשר להציע רעיונות לשיפור של חבילת אופיס", כתבו זסקה ופאוסט בהודעת הפתיחה המתפרסמת באתר. "אפשר גם להצביע על רעיונות שהעלו אחרים על מנת להבליט את הרעיונות הטובים". הם מדגישים שאין מדובר באתר רשמי של מיקרוסופט, אך מבטיחים להעביר את הרעיונות לאנשים המתאימים בצוות הפיתוח של אופיס.

שלשום (ב'), הרעיונות שזכו לציונים הגבוהים ביותר היו לשפר את התמיכה ב-HTML בתוכנת אאוטלוק (Outlook), לאפשר סנכרון של ההערות והמשימות באאוטלוק ולהפריד את ממשק המשתמש של אאוטלוק מתצוגת המבנה של הרשת. זסקה ופאוסט לא ציינו אם ההצעות ייושמו כבר באופיס 2010, הגרסה שתופיע בשנה הבאה, או רק בגרסאות מתקדמות יותר.

עובדי מיקרוסופט מציגים: אתר חדש של הצעות לשיפור אופיס Reviewed by on . שני עובדים של מיקרוסופט (Microsoft) הקימו מעין "תיבת הצעות" מקוונת, שבעזרתה יכולים המשתמשים להגיש הצעות לתכונות חדשות ובקשות לתיקונים בחבילת אופיס. את האתר, שפו שני עובדים של מיקרוסופט (Microsoft) הקימו מעין "תיבת הצעות" מקוונת, שבעזרתה יכולים המשתמשים להגיש הצעות לתכונות חדשות ובקשות לתיקונים בחבילת אופיס. את האתר, שפו Rating:

הגיבו