מטריקס ומייסדי Pacific Software הקימו חברת מחקר ופיתוח להכשרת בוגרי אוניברסיטאות

החברה מציעה לבוגרים מצטיינים של חוגי המדעים המדויקים ומדעי המחשב להשתלב במעבדת פיתוח למשך עד 27 שבועות ● הסטודנטים יוכלו לעסוק בעבודות מחקר ופיתוח בתחומים רבים בשוק, ובמיוחד באינטרנט של הדברים

מטריקס ומייסדי Pacific Software, חיים גירון וסטיבן הררי, הקימו את חברת המחקר והפיתוח R&D Infinity Labs, שמכשירה בוגרי אוניברסיטאות בפרויקטים יישומיים.

החברה מציעה לבוגרים מצטיינים מהחוגים למדעים מדויקים ומדעי המחשב להשתלב, על חשבונה, במעבדת פיתוח למשך עד 27 שבועות. Infinity Labs עוסקת בעבודות מחקר ופיתוח בתחומים רבים בשוק, ובמיוחד באינטרנט של הדברים.

סטיבן הררי, מנכ"ל משותף ב-Infinity Labs, ציין כי ההכשרה שהחברה נותנת "בנויה על מתודולוגיה מקורית שלנו: The C.R.E.A.T.E Learning Spiral, שמבוססת על Spiral Learning Theory ועל מתודולוגיות מתחום האימון. מהיום הראשון מפתחים המשתתפים פרויקט יישומי עתיר טכנולוגיות מתקדמות ובד בבד נהנים מליווי אישי של מומחים, הכשרות שוטפות, לימוד עצמי ופרקטיקה בעולם הפיתוח ובדיקות התוכנה. כל זאת תחת משטר לימודים ועבודה קפדני".

לדברי אסף גבעתי, COO מטריקס, "Infinity Labs הוקמה על מנת לענות על צורך חזק שעולה מהשטח לעובדים צעירים ומבריקים בעלי ניסיון מעשי. אנחנו מגייסים מועמדים שיש להם ראייה מערכתית, חשיבה יצירתית ומקורית והבנה טכנולוגית עמוקה, ומה שהם רוכשים אצלנו משתווה לניסיון של מספר שנים בהיי-טק".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים