מישראל ללאס וגאס על טיסת יבמ

הישראלים שהתארחו בכנס השנתי של הענק הכחול בבירת ההימורים, התרשמו מהפתרונות הייחודיים שהוצגו שם

06/03/2014 17:05

Pulse 2014, הכנס השנתי המסורתי של יבמ (IBM), שנערך באחרונה בלאס-וגאס הציג משלחת מרשימה של נציגים ישראליים, שכללה בין השאר לקוחות, שותפים עסקיים שהציגו פתרונות מבוססים על תשתית יבמ, ונציגי יבמ מפתח תקוה וכן נציגי יבמ ממעבדת המחקר בחיפה.

בפגישה עם אנשים ומחשבים נכחו עדית שרויטמן, סמנכ"ל מערכות המידע של החברה המרכזית למשקאות, רחלי מנדלוביץ, מנהלת מטה המנמ"ר במנורה מבטחים, ארז גולדשטיין, המנכ"ל של  אינטגריטי תוכנה העוסקת בתחום פתרונות תוכנה מתקדמים למגזר הארגוני וכן יוג'ין טורגוביצקי, איש יבמ, המשמש כמנהל תחום presales לפתרונות Cloud & DataCenter Optimizatiom באירופה.

מנדלוביץ סיפרה כי החברה יישמה לאחרונה, בליווי  אינטגריטי תוכנה, פתרון לניהול תחנות קצה – Big Fix של יבמ, המאפשר הפצה של חבילות תוכנה ותיקוני אבטחת מידע. "בעתיד", אמרה מנדלוביץ, "קיימת כוונה להרחיב את השימוש במוצר וליישם יכולות של ניהול מלאי, כמו גם מדיניות אכיפה לתצורה סטנדרטית של תחנות קצה – על מנת לחסוך בעלויות". היא אף סיפרה על התרשמותה מהפתרונות שהוצגו בכנס בנושא הענן ההיברידי, וסיכמה כי "זהו דבר שבהחלט בכוונתנו לבחון.

עדית שרויטמן סיפרה בפגישה, כי מרבית החברות בחברה המרכזית לייצור משקאות קלים מקבלות שירותים מאגף מערכות מידע של הקבוצה. שרויטמן התרשמה מפתרון ה-Bluemix שנראה לה מעניין וטומן בתוכו פוטנציאל גדול. גם היכולת לשלב את SAP Hana יחד עם פלטפורמת ה-Cloud Foundary, כולל שימוש ב-Cloudant המאפשר עבודה עם בסיס נתונים לא-טבלאי, הרשימה את שרויטמן.

"אנחנו ארגון שדוגל בחדשנות, ומה שראיתי פה בכנס נראה לי מאד מתאים לתפיסה הטכנולוגית המתקדמת שלנו", היא סיפרה. "גם בחברה המרכזית אנחנו משתמשים ב-EndPoint manager – Bigfix בעיקר לצורך עדכוני תוכנה מרחוק, הפצה של מדיניות מחשוב הקצה של הארגון וכמובן שמירה על אבטחת מידע בהתאם למשתמשים ועמדות הקצה שלהם", הוסיפה שרויטמן.

לארז גולדשטיין מאינטגריטי, זו הייתה הפעם הראשונה בכנס: "ביצענו מספר עסקאות משמעותיות עם מוצרי יבמ כאשר מוצר הדגל שבהם הוא Bigfix או בשמו כיום IBM EndPoint Manager. מנורה וקוקה קולה הן מלקוחותינו בתחום זה, כאשר אינטגריטי הטמיעה כבר בהצלחה מערכות אלה אצל עשרות לקוחות בשוק הישראלי", אמר.

גולדשטיין מספר על הערך המוסף שיש לפתרון אצל הלקוחות: "מדובר על פתרון ייחודי בשוק. כחברת אינטגרציה מובילה בתחום זיהינו לראשונה מוצר אחד, מעין סוכן על, שמסוגל לבצע פעולות רבות, אשר לארגון סטנדרטי נדרשים מספר מוצרים שונים, מיצרנים שונים – על מנת לבצע אותה פעילות. מדובר על סוכן אחד שמטפל באופן יעיל ופשוט בכל נקודות הקצה בארגון- שרתים, תחנות עבודה ומיחשוב נייד – מבחינת הפצות טלאי אבטחת מידע, תוכנות, מערכות הפעלה ושליטה מרחוק. השותפות עם יבמ היא שותפות חזקה ופוריה. מצאנו שותף שיש לו לא רק עליונות טכנולוגית בתחום אלא גם סטנדרטים גבוהים של שיתוף פעולה".

הכותב הינו שליח אנשים ומחשבים לארצות הברית

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים