תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סמסונג תחשוף בסוף החודש את מכשירי Galaxy S5
תוצאות חלשות. סמסונג

סמסונג תחשוף בסוף החודש את מכשירי Galaxy S5

לפי הערכות אנליסטים, ההשקה הוקדמה בשלושה שבועות עקב ירידה במכירות של מכשירי S4

מאת 4 בפברואר 2014, 11:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לקראת סוף פברואר תחשוף סמסונג (Samsung), ככל הנראה, את הדור החדש של מכשיר הדגל שלה, Galaxy S5. החברה שלחה הזמנות לאירוע שהיא מכנה Samsung unPacked 5, אותו תערוך ב-24 בפברואר, במסגרת ועידת Mobile World Congress בברצלונה. אנליסטים העריכו כי ההשקה הוקדמה בשלושה שבועות עקב ירידה במכירות של מכשירי S4 מהדור הנוכחי.

על פי ההערכות יצוידו הטלפונים החכמים החדשים בצג גדול עוד יותר, במצלמה אחורית משופרת ובאמצעים לזיהוי ביומטרי דוגמת סורק לרשתית העין וסורק לטביעות אצבע. יתכן שתתלווה להם גם גרסה חדשה לשעון החכם Galaxy gear. אולם, נוכח התחרות העזה בשוק של הטלפונים החכמים, מביעים פרשנים ספק ביחס ליכולתם של חידושים כאלה להוביל להגדלת פלח השוק של מכשירי החברה.

יצרנית הסלולר הגדולה בעולם רשמה ברבעון האחרון את הצמיחה הקטנה ביותר ברווחיה בשבע השנים האחרונות, נוכח התחרות העזה מול אפל ומול היצרניות הסיניות. במקביל הואט קצב הצמיחה בקצה העליון של שוק הטלפונים החכמים, נוכח הרוויה בשווקים רבים, וכמו גם העובדה שהשנה החולפת הייתה הראשונה בה נמכרו מעל למיליארד סמארטפונים בעולם.

סמסונג תחשוף בסוף החודש את מכשירי Galaxy S5 Reviewed by on . לקראת סוף פברואר תחשוף סמסונג (Samsung), ככל הנראה, את הדור החדש של מכשיר הדגל שלה, Galaxy S5. החברה שלחה הזמנות לאירוע שהיא מכנה Samsung unPacked 5, אותו תערוך לקראת סוף פברואר תחשוף סמסונג (Samsung), ככל הנראה, את הדור החדש של מכשיר הדגל שלה, Galaxy S5. החברה שלחה הזמנות לאירוע שהיא מכנה Samsung unPacked 5, אותו תערוך Rating:

הגיבו