תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » ג'ף בזוס מתנצל: "מחיקת הספר 1984 מאמזון – צעד טיפשי"

ג'ף בזוס מתנצל: "מחיקת הספר 1984 מאמזון – צעד טיפשי"

בזוס התנצל על כך שהחברה מחקה עותקים לא חוקיים של 1984, חוות החיות וספרים מפורסמים נוספים ● "הצעד הזה חרג מהעקרונות שלנו", אמר ● הוא הוסיף, כי הביקורת שהוטחה באמזון בעקבות המחיקה "מגיעה לנו"

מאת 27 ביולי 2009, 11:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בצעד לא שגרתי, התנצל בסוף השבוע ג'ף בזוס, מנכ"ל אמזון (Amazon), על כי האתר מחק ללקוחות הקינדל (Kindle) עותקים לא חוקיים של ספריו של ג'ורג' אורוול, 1984 וחוות החיות, וכן ספרים אחרים. בזוס אמר, כי המחיקה הייתה צעד "טיפשי".

בהודעה שפרסם באתר, כתב בזוס, כי "אני מתנצל על הדרך שבה התנהלנו במקרה זה. ה-'פיתרון' שלנו היה טיפשי וחרג מהעקרונות שלנו". בזוס התייחס לביקורת שהוטחה באמזון בעקבות המחיקה, ואמר, כי "היא מגיעה לנו". חלק מהמבקרים טענו שמדובר בהחלטה אבסורדית, שכן אמזון נקטה בצעד שמזכיר את "האח הגדול" – ביטוי שמקורו בספר 1984. כך או כך, בזוס הוסיף, כי "נסיק את המסקנות מהמקרה הזה כדי לקבל החלטות שתואמות למטרות שלנו בהמשך".

ג'ף בזוס מתנצל: "מחיקת הספר 1984 מאמזון – צעד טיפשי" Reviewed by on . בצעד לא שגרתי, התנצל בסוף השבוע ג'ף בזוס, מנכ"ל אמזון (Amazon), על כי האתר מחק ללקוחות הקינדל (Kindle) עותקים לא חוקיים של ספריו של ג'ורג' אורוול, 1984 וחוות הח בצעד לא שגרתי, התנצל בסוף השבוע ג'ף בזוס, מנכ"ל אמזון (Amazon), על כי האתר מחק ללקוחות הקינדל (Kindle) עותקים לא חוקיים של ספריו של ג'ורג' אורוול, 1984 וחוות הח Rating:

הגיבו