תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מיקרוסופט תשיק בישראל את הגרסה החדשה של מערכת ה-ERP מתוצרתה ב-10 בנובמבר

מיקרוסופט תשיק בישראל את הגרסה החדשה של מערכת ה-ERP מתוצרתה ב-10 בנובמבר

המערכת, Dynamics AX 2009, תושק לאחר שבימים אלה הסתיימו תהליכי ה-"גיור" שלה והתאמתה לתקינה הישראלית ● המערכת היא חלק מחבילת היישומים העסקיים של מיקרוסופט ● הלוקליזציה וההפצה שלה יבוצעו באמצעות חברה בת של מטריקס ● ההשקה אמורה הייתה להתבצע כבר בשנה שעברה, אולם מיקרוסופט לא מסרה את הסיבות לאיחור הרב

מאת 14 ביולי 2009, 12:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) עתידה להשיק בישראל את פתרון ה-ERP מתוצרתה, Dynamics AX 2009, ב-10 בנובמבר השנה. זאת, לאחר שהחברה הודיעה באוקטובר 2007 שהגרסה הישראלית של הפתרון תהיה זמינה ב-2008. תהליכי "גיורה" של המערכת לעברית והתאמתה לדרישות התקינה הפיננסית בישראל הושלמו בימים אלה, ועם השקתה – תוצע המערכת לעסקים וארגונים.

הלוקליזציה וההפצה של הפתרון החדש יבוצעו על ידי מטריקס באמצעות חברה בת ייעודית שהקימה, mAXimum ERP. המכירה וההטמעה של הפתרון יבוצעו על ידי מערך שותפים עסקיים שכולל את מלם מקבוצת מלם-תים, טלדור, אורגנו, פיסגה, אלמוג, מטריקס, מיחשוב, תדיעד ו-PRODWARE.

מערכת ה-Dynamics AX 2009 מהווה חלק מחבילת היישומים העסקיים של מיקרוסופט, הכוללת גם מערכת לניהול קשרי לקוחות. החבילה מטפלת בניהול ההיבטים הפיננסיים ותהליכי התפעול של ארגונים, וכוללת תשעה מודולים בסיסיים, ובהם: ניהול כספים, ניהול מלאי, ניהול כוח אדם, ניהול הייצור ועוד. המודולים מאפשרים קישוריות מלאה לחבילת היישומים אופיס של מיקרוסופט. הגרסה ש-"גוירה" היא החמישית בסדרת הגרסאות של Dynamics AX, ועד היום השקיעה ענקית התוכנה בפיתוחה יותר מ-1.5 מיליארד דולרים.

המערכת הותקנה ביותר מ-11,000 ארגונים בעולם, והיא מיועדת ללקוחות מכל גודל וסוג.

לדברי דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, "פתרון ה-ERP שיושק בארץ, ימשיך את הצלחת חבילת ה-CRM של מיקרוסופט שהושקה לפני כארבע שנים. מערכת ה-CRM התבססה תוך שנים ספורות כפתרון הפופולרי ביותר במשק, עם מאות התקנות במגזר העסקי והארגוני". ימין הוסיף, כי "נשיק את ה-ERP דווקא עתה, בתקופה של האטה כלכלית, כדי לאפשר לעסקים להיערך לתקופת הצמיחה שתבוא אחריה". הוא ציין, כי מאפייני המערכת הם "הטמעה קלה ומהירה, ממשק ידידותי, פונקציונליות עשירה ומחיר אטרקטיבי. אלה יאפשרו לכל עסק לחסוך ולהתייעל ולנצל טוב יותר הזדמנויות עסקיות שהם הבסיס לצמיחה מחודשת".

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, אמר: "אנו מאמינים גדולים בהצלחת פתרון ה- ERP של מיקרוסופט בשוק הישראלי ומרגישים ציפייה גדולה בקרב שותפים ולקוחות להשקתו".

ממיקרוסופט ישראל נמסר, כי "אנו מאמינים כי הזמן שהושקע הניב מוצר בשל מסוגו ומותאם לתנאי השוק הישראלי – והשקעה זו תניב פירות מועילים לעסקים במשק".

מיקרוסופט תשיק בישראל את הגרסה החדשה של מערכת ה-ERP מתוצרתה ב-10 בנובמבר Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) עתידה להשיק בישראל את פתרון ה-ERP מתוצרתה, Dynamics AX 2009, ב-10 בנובמבר השנה. זאת, לאחר שהחברה הודיעה באוקטובר 2007 שהגרסה הישראלית של ה מיקרוסופט (Microsoft) עתידה להשיק בישראל את פתרון ה-ERP מתוצרתה, Dynamics AX 2009, ב-10 בנובמבר השנה. זאת, לאחר שהחברה הודיעה באוקטובר 2007 שהגרסה הישראלית של ה Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    גולן

    אז בואו נגלה לכם למה יש איחור של שנתיים:

    מיקרוסופט ישראל "נפלו בפח" ונתנו את הגיור למטריקס, שיש לה אך ורק עניין להכשיל ולעכב ככל האפשר את כניסת המוצר לשוק הישראלי.

    במקביל מטריקס מנסה להמשיך לקדם מוצרים מתחרים, ואף שולחת אנשי מכירות שמנסים למכור רשיונות של המוצר המקביל של מיקרוסופט, נאוויז'ן (שאין אפילו אפשרות תיאורטית לגיירו ולהפעילו בשפה אקזוטית שנהוג לכתוב בה מימין לשמאל), ואף מציעים אותם עפ"י מקנייה בסין, במחירים נמוכים מאלו שמיועדים לישראל

הגיבו