תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אלוט תקשורת השיקה שירות להגנה על ילדים שגולשים בסמארטפון

אלוט תקשורת השיקה שירות להגנה על ילדים שגולשים בסמארטפון

ההורים יכולים לקבוע באמצעות השירות את זמן הגלישה של ילדיהם ברשת ולאילו תכנים ואתרים הם לא יוכלו לגלוש ● פתרון נוסף של החברה מספק הגנה על מכשירי הקצה הניידים מפני וירוסים, תולעים וסוסים טרויאניים

מאת 11 בספטמבר 2013, 9:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות חדש שהשיקה אלוט תקשורת מאפשר להורים לסנן את אתרי האינטרנט והתכנים אליהם נחשפים ילדיהם ולהגביל את זמן הגלישה שלהם. החברה מנסה לתת בכך מענה לדאגות של הורים רבים מפני הסכנות אליהן חשופים ילדים בעת גלישה ברשת.

מדובר בשירות שמתבסס על טכנולוגיית ה-DPI של החברה וכולל שתי חבילות שניתן להפעיל אותן ביחד או בנפרד. Allot WebSafe Personal מאפשר להורים לקבוע אילו תכנים הילדים שלהם לא יראו כשהם גולשים ו-WebSafe Personal Anti-Malware מגן על מכשירי הקצה הניידים מפני וירוסים, תולעים וסוסים טרויאניים. כמו כן, הוא מספק להורים עדכונים שוטפים על חתימות וירוסים, ללא צורך בנקיטת פעולה יזומה על ידם.

באלוט תקשורת טוענים, כי הפתרונות שלהם כבר מיושמים אצל מספר מפעילות סלולריות באזורים שונים בעולם, בעסקות בעלות של מיליוני דולרים.

אלוט תקשורת השיקה שירות להגנה על ילדים שגולשים בסמארטפון Reviewed by on . שירות חדש שהשיקה אלוט תקשורת מאפשר להורים לסנן את אתרי האינטרנט והתכנים אליהם נחשפים ילדיהם ולהגביל את זמן הגלישה שלהם. החברה מנסה לתת בכך מענה לדאגות של הורים שירות חדש שהשיקה אלוט תקשורת מאפשר להורים לסנן את אתרי האינטרנט והתכנים אליהם נחשפים ילדיהם ולהגביל את זמן הגלישה שלהם. החברה מנסה לתת בכך מענה לדאגות של הורים Rating:

הגיבו