תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » בזק שידרגה את אתר האינטרנט b144 והוסיפה לו חיפוש ב-3 שפות; עלות הפיתוח: מיליון שקלים

בזק שידרגה את אתר האינטרנט b144 והוסיפה לו חיפוש ב-3 שפות; עלות הפיתוח: מיליון שקלים

במסגרת השדרוג, יוכלו דוברי ערבית, אנגלית ורוסית לחפש מספרי טלפון של מנויים פרטיים ועסקים בישראל כאחד ● כדי לאפשר את השירות, הטמיעה בזק באתר טכנולוגיות חדשות, בהן מנוע פונטי שבאמצעותו מתורגמים כל הערכים בו

מאת 12 ביולי 2009, 11:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מעתה, ניתן לחפש מספרי טלפון של עסקים ואנשים פרטיים בישראל גם בשפות זרות: בזק השיקה גרסאות בטה של אתר האינטרנט שלה, b144, גם בערבית (שפה רשמית במדינת ישראל), אנגלית ורוסית. ההיקף הכספי של הפרויקט נאמד בכמיליון שקלים.

האתרים בשפות השונות כוללים את כל פונקציות החיפוש שיש במקביל העברי שלהם. לצורך התמיכה בשפות, בנתה בזק מנוע פונטי שבאמצעותו מתורגמים כל הערכים באתר. יצוין, כי האתרים החדשים בנויים על אינטליגנציה מלאכותית, המאפשרת להם "ללמוד" מהחיפושים המצטברים של המשתמשים, ובכך לשפר את דיוק תוצאות החיפוש לאורך זמן. הוא כולל טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שליפת מידע מהירה, קלה ואינטואיטיבית ככל הניתן. בנוסף, השיקה בזק מספר אפליקציות בשפות החדשות, המתממשקות למערכת החיפוש, כמו: מילות מפתח שתורגמו, רחובות, מספרי חירום ומערכת מפות המאפשרת לגולש לקבל מסלול הגעה אל היעד המוזן מכל נקודה שהיא בישראל.

יצוין, כי אתר b144 מספק לגולשים נתונים על מספרי הטלפון של כשישה מיליון מנויים פרטיים ו-300 אלף בתי עסק בכל מפעילי תקשורת הטלפוניה בישראל. מבזק נמסר, כי שוק החיפוש העסקי המקומי באינטרנט בישראל מוערך בכ-60 מיליון שקל בשנה.

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק, אמר בעקבות השקת הפלטפורמה החדשה, כי "בזק ממשיכה לשדרג את אתר b144 בכדי לאפשר גישה רחבה לכמה שיותר קהלים ליהנות מהאתר. המגזרים השונים חשובים לבזק, וההשקעה באמצעים ייעודיים עבורם טבעית עבור החברה".

בזק שידרגה את אתר האינטרנט b144 והוסיפה לו חיפוש ב-3 שפות; עלות הפיתוח: מיליון שקלים Reviewed by on . מעתה, ניתן לחפש מספרי טלפון של עסקים ואנשים פרטיים בישראל גם בשפות זרות: בזק השיקה גרסאות בטה של אתר האינטרנט שלה, b144, גם בערבית (שפה רשמית במדינת ישראל), אנג מעתה, ניתן לחפש מספרי טלפון של עסקים ואנשים פרטיים בישראל גם בשפות זרות: בזק השיקה גרסאות בטה של אתר האינטרנט שלה, b144, גם בערבית (שפה רשמית במדינת ישראל), אנג Rating:

הגיבו