תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אפל רכשה את WiFiSlam, המאפשרת לאתר סמארטפונים בתוך מבנים, תמורת כ-20 מיליון דולרים

אפל רכשה את WiFiSlam, המאפשרת לאתר סמארטפונים בתוך מבנים, תמורת כ-20 מיליון דולרים

הטכנולוגיה שפיתחה החברה הנרכשת משתמשת באותות Wi-Fi לאיתור מכשירים בחללים סגורים ● לאור העובדה שגוגל הציעה באחרונה שירותי ניווט בתוך מבנים, דוגמת מוזיאונים, מרכזי קניות ואתרים היסטוריים, סביר שתשלב אפל את הטכנולוגיה של WiFiSlam בשירות המפות שלה

מאת 24 במרץ 2013, 11:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל (Apple) רכשה את WiFiSlam, שפיתחה יישום המאפשר לאתר סמארטפונים בתוך מבנים, תמורת סכום המוערך ב-20 מיליון דולרים – כך דיווח הוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Journal) בסוף השבוע. אפל אמנם אישרה את דבר הרכישה, אך לא מסרה מידע לגבי היקפה הכספי. "אפל רוכשת חברות טכנולוגיה קטנות יותר מעת לעת", מסרה החברה מקופרטינו.

הטכנולוגיה שפיתחה WiFiSlam משתמשת באותות Wi-Fi לאיתור מכשירים בחללים סגורים. היישום של החברה משתמש באנטנות שקיימות בתוך המבנים, כדי לאתר סמארטפונים בדיוק של 2.5 מטרים. אחד ממייסדי WiFiSlam, ג'וזף הואנג, עבד בעברו כמתמחה בצוות הנדסת התוכנה של גוגל (Google), צויין בוול-סטריט ג'ורנל.

לאור העובדה שגוגל הציעה באחרונה שירותי ניווט בתוך מבנים, דוגמת מוזיאונים, מרכזי קניות ואתרים היסטוריים, סביר שתשלב אפל את הטכנולוגיה של WiFiSlam בשירות המפות שלה. כזכור, אפל זנחה את שירות המפות של גוגל כיישום ברירת המחדל במכשירי ה-iOS שלה, עם השקת הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה, iOS 6, בספטמבר שעבר. היישום, כך התברר בדיעבד, היה רצוף תקלות, עד שאפל בעצמה המליצה ללקוחותיה שלא להשתמש בו.

כעת, כך נראה, מבקשת אפל לחזור למגרש הניווט, ולהציע שיפורים נוספים ביישום המפות שלה, כחלק מהתחרות החריפה בתחום מערכות ההפעלה למכשירים ניידים.

אפל רכשה את WiFiSlam, המאפשרת לאתר סמארטפונים בתוך מבנים, תמורת כ-20 מיליון דולרים Reviewed by on . אפל (Apple) רכשה את WiFiSlam, שפיתחה יישום המאפשר לאתר סמארטפונים בתוך מבנים, תמורת סכום המוערך ב-20 מיליון דולרים – כך דיווח הוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Jou אפל (Apple) רכשה את WiFiSlam, שפיתחה יישום המאפשר לאתר סמארטפונים בתוך מבנים, תמורת סכום המוערך ב-20 מיליון דולרים – כך דיווח הוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Jou Rating:

הגיבו