תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » בחזרה לילדות

דיילי ציפי


בחזרה לילדות

מאת 9 במאי 2013, 10:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הרבה לפני עידן האייפונים והטאבלטים, בעולם אחר לגמרי, אין מי שפסח בילדותו על משחק המחשב פאקמן. ולמה אנחנו מספרים לכם את זה?

יריב ענבר, מנכ"ל מכללת מדיאטק היי-טק בצ'ק פוסט, השתתף בשבוע האחרון באירוע "כינרנט 2013" – כנס הטכנולוגיה של יוסי ורדי, הגורו של האינטרנט הישראלי. במסגרת הכנס, נערך טורניר פאקמן נוסטלגי, בו לקחו חלק עשרות ממשתפי האירוע. בסיומו, הוכרז על הזוכה בגמר הגדול – יוסי תגורי, מייסד שותף ומנכ"ל חבר ב-LABGOO, שהשיג תוצאה מרשימה של 11,032 נקודות. הטורניר נערך על גבי קונסולות אטארי (Atari) המיתולוגיות, שהובאו לאירוע בחסות המוזיאון הראשון לתולדות המחשב האישי בישראל – אותו הקים ענבר – ומוצג לראווה במכללה.  מי אמר נוסטלגיה ולא קיבל?

מימין: יריב ענבר, מנכ"ל מדיאטק היי-טק; יוסי תגורי, מייסד שותף ומנכ"ל חבר ב-LABGOO; ומור ורדי
מימין: יריב ענבר, מנכ"ל מדיאטק היי-טק; יוסי תגורי, מייסד שותף ומנכ"ל חבר ב-LABGOO; ומור ורדי
בחזרה לילדות Reviewed by on . הרבה לפני עידן האייפונים והטאבלטים, בעולם אחר לגמרי, אין מי שפסח בילדותו על משחק המחשב פאקמן. ולמה אנחנו מספרים לכם את זה? יריב ענבר, מנכ"ל מכללת מדיאטק היי-טק הרבה לפני עידן האייפונים והטאבלטים, בעולם אחר לגמרי, אין מי שפסח בילדותו על משחק המחשב פאקמן. ולמה אנחנו מספרים לכם את זה? יריב ענבר, מנכ"ל מכללת מדיאטק היי-טק Rating:

הגיבו