תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » עושה תואר בלמידה עצמית

דיילי ציפי


עושה תואר בלמידה עצמית

מאת 16 ביוני 2014, 19:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מה קורה כשמאבדים ארנק? המזומן, כרטיסי האשראי ושאר המסמכים השונים שאנו אוגרים במשך הזמן.? לא נעים וגם  מלחיץ.. .ללירז ארזי (בתמונה) סטודנטית במכללה האקדמית ת"א יפו בבית הספר לניהול וכלכלה התוכנית לניהול מערכות מידע היה רעיון: היא פיתחה אב טיפוס לאפליקציה לניהול פרטים בארנק המאפשרת תיעוד תמידי של הפריטים ואפילו תאפשר ביטוח/הקפאה והזמנה מחודשת של כרטיס האשראי שלנו ללא צורך בפניה טלפונית או פיזית אל הבנק.

ארזי השתתפה באירוע סיום השנה של מסלול הקורסים ללמידה עצמית הפועלים במכללה. במהלך השנה הסטודנטים מעלים רעיון, מבצעים את כל עבודת המחקר ומציגים אפיונים של הפרויקט, כחלק מתוכנית  הלימודים שלהם לתואר ראשון. השנה השתתפו במיזם הזה במכללה  52 סטודנטים.

דיילי ציפי מתרגשת מאוד ומקווה שיום אחד היא תעשה שופינג חגיגי

לירז ארזי, המכללה האקדמית ת"א יפו
לירז ארזי, המכללה האקדמית ת"א יפו

עושה תואר בלמידה עצמית Reviewed by on . מה קורה כשמאבדים ארנק? המזומן, כרטיסי האשראי ושאר המסמכים השונים שאנו אוגרים במשך הזמן.? לא נעים וגם  מלחיץ.. .ללירז ארזי (בתמונה) סטודנטית במכללה האקדמית ת"א י מה קורה כשמאבדים ארנק? המזומן, כרטיסי האשראי ושאר המסמכים השונים שאנו אוגרים במשך הזמן.? לא נעים וגם  מלחיץ.. .ללירז ארזי (בתמונה) סטודנטית במכללה האקדמית ת"א י Rating:

תגובות (1)

  • דני

    אלופה!!!!

הגיבו