תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חדש בגוגל מפות: ניווט בעזרת מציאות רבודה

חדש בגוגל מפות: ניווט בעזרת מציאות רבודה

תכונת ה-Live View החדשה משתמשת בטכנולוגיית מציאות רבודה ומאפשרת ניווט רגלי בעזרת חצים על גבי תמונת המציאות באפליקציית המפות של גוגל

מאת 11 באוגוסט 2019, 12:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל החלה בסוף השבוע בהפצה רחבה של תכונת Live View, תכונה חדשה במפות גוגל, שמשתמשת במציאות רבודה (AR) לצורך סיוע בניווט רגלי.

כולנו מכירים את הבעיה: בוחרים יעד לניווט רגלי, ואז עומדים באמצע הרחוב ומנסים לנחש באיזה כיוון להתחיל ללכת… ואז, לאחר הליכה של כמה דקות, מגלים שהכיוון שגוי… התכונה החדשה פותרת את הצרה הזאת, ומציגה על המסך באמצעות חיצים את הכיוון שאליו יש ללכת, על גבי תמונת המציאות.

התכונה החדשה זמינה כעת בגירסת בטה במכשירי אנדרואיד שתומכים ב-ARCore ובמכשירי iPhone שתומכים ב-ARKit, גם בישראל.

צילום: פוסט גוגל

 

כדי להפעיל את התכונה יש לבחור יעד לניווט רגלי, הקשה על כפתור המסלולים הכחול בתחתית המסך, הקשה על אייקון ההליכה ברגל בראש המסך, ואז לחיצה על "התחלת ניווט ב-AR" בתחתית המסך – והדרך תוצג על המסך.

חדש בגוגל מפות: ניווט בעזרת מציאות רבודה Reviewed by on . גוגל החלה בסוף השבוע בהפצה רחבה של תכונת Live View, תכונה חדשה במפות גוגל, שמשתמשת במציאות רבודה (AR) לצורך סיוע בניווט רגלי. כולנו מכירים את הבעיה: בוחרים יעד גוגל החלה בסוף השבוע בהפצה רחבה של תכונת Live View, תכונה חדשה במפות גוגל, שמשתמשת במציאות רבודה (AR) לצורך סיוע בניווט רגלי. כולנו מכירים את הבעיה: בוחרים יעד Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    יוסי

    בידי iphone 6s ולצערי אין את הפונקציה הזו באפליקצית google maps.
    מתי זה אמור להגיע?
    תודה

הגיבו