פרויקט בעיריית ת"א: פלטפורמת תקשורת להעברת וידיאו בלייב על רשת הסלולר

חברת סלקום וביפר טכנולוגיות בפס רחב, BBT, מספקות לעיריית תל אביב מערכות תקשורת לצורך שליטה ובקרה על מתחמים ייעודיים, כדוגמת חניון "היבדק וסע" בדרייב-אין, ובכך חושפים פלטפורמת תקשורת חדשה,  המאפשרת להעביר וידיאו בלייב מכל מקום ולכל מקום בארץ ובעולם

חברת סלקום וביפר טכנולוגיות בפס רחב, BBT, מספקות לעיריית תל אביב מערכות תקשורת לצורך שליטה ובקרה על מתחמים ייעודיים, כדוגמת חניון "היבדק וסע" בדרייב-אין, ובכך חושפים פלטפורמת תקשורת חדשה, המאפשרת להעביר וידיאו בלייב מכל מקום ולכל מקום בארץ ובעולם. הפלטפורמה משולבת במספר רב של אתרים לצורכי העברת וידאו בפס רחב, ממספר מצלמות בו זמנית בכל אתר, באופן מאובטח, רציף ואמין. הפרויקט מתחיל בימים הקרובים, ואמור להסתיים בעוד כשבועיים. לפי גורמים בשוק מדובר בפרויקט שהיקפו מיליון שקלים.

פלטפורמות התקשורת בפס רחב לשימושי העברת מידע ותצפית למטרות מודיעין, אבטחה ותקשורת של BBT, פועלת על תשתיות תקשורת דור רביעי של סלקום לצורך העברת מידע רחב סרט מאובטח ומאפשרת העברת מידע מאובטח על גבי תשתיות סלולר, תוך ניצול מירבי של רוחב הסרט. פתרון זה פועל באופן מבצעי במספר מדינות בעולם.

לירון ליבוביץ, מנהלת מחלקת IOT, סלקום, אמרה, כי "היכולת להעביר וידאו בלייב מהשטח בצורה ניידת הנה שימושית ביותר עבור חלק גדול מלקוחותינו. שיתוף הפעולה עם חברת BBT מאפשר לנו להיות מובילים בתחום זה. שילוב יכולות האינטגרציה, רשת סלולרית מתקדמת ופתרון טכנולוגי מוביל הינם שילוב מנצח למגוון לקוחות רבים. השימושים למוצר הם רבים. לדוגמה, בעת אירוע ביטחוני מתגלגל, אירוע רב נפגעים או מבצע חילוץ והצלה, הן המנהלים בשטח והן המנהלים בחמ"ל ובמפקדה יכולים להתחבר ולצפות בווידאו שמצולם מהשטח באותו הרגע. הדבר מאפשר ניהול טוב יותר של המשימה וקבלת החלטות מושכלת יותר".

עוד הוסיפ ליבוביץ, כי "אנו שמחים על שיתוף הפעולה המוטמע אצל גופים משמעותיים, העושים שימוש בטכנולוגיה כתחליף לתשתיות קרקעיות יקרות מצד אחד וכאמצעי תקשורת אמין ונייד מצד שני. חברות אלה מצטרפות לגופים נוספים בישראל ומחוץ לה, הנהנים מיכולות בניית תמסורת הנתונים הניידת והתצפית המתקדמים שלנו שכבר צברו שעות פעולה מבצעיות רבות ברחבי העולם".

משה לוינסון, מנכ"ל חברת BBT, אמר, כי "אנו שמחים לחשוף את שיתוף הפעולה שלנו עם סלקום במסגרת זכייתה במכרז של ניהול עיר חכמה של עיריית ת"א. חברת סלקום משמשת כאינטגרטור מוביל שלנו בפתרון חדשני זה ויחד עם שימוש ברשת הסלולרית המובילה אנו מעניקים יחדיו פתרון חדשני וייחודי לשוק הישראלי.

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. ויקטור

    הודעהה חיונית ויעילה מאוד .
    כל הכבוד למערכות הישראליות שלנו.

אירועים קרובים