תוכן פרסומי
ראשי » כללי » שני פרויקטים חשובים של DXC זכו ב-IT AWARDS 2017

תוכן שיווקי


DXC Technology

בעקבות אירוע - IT AWARDS 2017

שני פרויקטים חשובים של DXC זכו ב-IT AWARDS 2017

פורסם ב-25 במרץ 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בתחרות מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים, IT AWARDS 2017, זכו בפרסים שני פרויקטים חשובים שביצעה DXC Technology.

בקטגוריית שיפור תהליכים עסקיים, זכה פרויקט מזור של DXC ברשות האוכלוסין – שינוי שיטת מסירה לתעודת זהות ביומטרית.

מזור הנו פרויקט ברמת חשיבות לאומית בדיוור תעודות זהות לתושבים בצורה מאובטחת, נוחה, קלה ויעילה.

מימין לשמאל: צפריר רבינוביץ', DXC; שוקי ברטי, DXC; פנינה גבע, DXC; דיטה יזהר, DXC; דורון בן מאיר, DXC; רונית תורג'מן, רשות האוכלוסין; אורן אריאב, רשות האוכלוסין; יוסי איבגי, רשות האוכלוסין; מוטי נונברג, רשות האוכלוסין. צילום: ניב קנטור

מימין לשמאל: צפריר רבינוביץ', DXC; שוקי ברטי, DXC; פנינה גבע, DXC; דיטה יזהר, DXC; דורון בן מאיר, DXC; רונית תורג'מן, רשות האוכלוסין; אורן אריאב, רשות האוכלוסין; יוסי איבגי, רשות האוכלוסין; מוטי נונברג, רשות האוכלוסין. צילום: ניב קנטור

שינוי שיטת מסירת תעודת הזהות לתושבים – מתהליך איסוף אישי בלשכות לתהליך החדש לשליחת התעודה לתושב לביתו – הביא לשיפור משמעותי של שירות רשות האוכלוסין לתושב. לפרויקט השפעה רחבה על ציבור התושבים בהפצת והטמעת תעודות הזהות הביומטרית החדשה.

יישום הפרויקט על ידי DXC ובשיתוף פתקית, היה כרוך בשינוי תוכנה רוחביים משמעותיים במערכת אביב ומערכת תלם לניהול מרשם האוכלוסין ותעודות הזהות הביומטריות; הקמת אתרי עיטוף וניהול הדיוור; התקנת מכונות ייעודיות לעיטוף ודיוור; הקמת ממשקי תפעול, בקרת הדיוור והמסירה מול דואר ישראל והתושבים; מתן פתרונות מאובטחים לשפעול התעודה ולמעקב אחר המסירה הבטוחה.

לדברי דיטה יזהר, מנהלת מגזר ציבורי ב-DXC, "הפרויקט מאפשר גידול בהפצת ושימוש בתעודות הזהות הביומטריות ובכך הקטנת סיכון אפשרויות הזיוף של תעודות זהות, בנוסף לשיפור משמעותי בשירות של לשכות מרשם האוכלוסין וחסכון תפעולי וכלכלי משמעותי של הפקידים בלשכות".

בקטגוריית תהליכי ליבה, זכה פרויקט מבט של DXC בשירותי בריאות כללית – מערכת תמיכה לקבלת החלטות בעת מתן טיפול תרופתי.

DXC הטמיעה בשירותי בריאות כללית מערכת התומכת בקבלת החלטות בעת מתן טיפול תרופתי המקושרת לתיק הרפואי של החולה בבתי החולים. המערכת מאפשרת לרופאים לקבל נתונים על השפעות בין תרופתיות, על מינונים מומלצים ועוד.

לדברי אלי גרינשטיין, מנהל מכירות ישראל DXC, "הפעלת המערכת בבתי החולים של שירותי בריאות כללית תתרום להקטנת כמות המקרים בהם נרשמת תרופה לא מתאימה ללקוח, הקטנת הטעויות במתן תרופה היוצרת אינטראקציה שלילית עם תרופה אחרת והקטנת אחוז הטעויות במתן מינונים שגויים".

DXC הובילה את הפרויקט והיתה אחראית, בין היתר, לאפיון, לפעילותו של ספק בסיס הנתונים התרופתי הבינלאומי (FDB), וכן לבניית הממשקים למערכת בכדי לאפשר התממשקות לתיק הרפואי.

DXC Technology הינה חברת שירותי ה-IT העצמאית הגדולה בעולם. החברה הינה תוצר של פיצול חטיבת השירותים מתוך HPE ומיזוגה עם CSC מה שיצר חברה עם כ-150 אלף עובדים ביותר מ-70 מדינות, המשרתים מעל 6,000 ארגונים. DXC מביאה איתה מגוון רחב של פתרונות Next generation אשר יחד עם תשתית שותפים עמוקה ורחבה מסייעים לאלפי לקוחותיה בעולם במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית.

שני פרויקטים חשובים של DXC זכו ב-IT AWARDS 2017 Reviewed by on . בתחרות מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים, IT AWARDS 2017, זכו בפרסים שני פרויקטים חשובים שביצעה DXC Technology. בקטגוריית שיפור תהליכים עסקיים, זכה פרויקט מזור של בתחרות מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים, IT AWARDS 2017, זכו בפרסים שני פרויקטים חשובים שביצעה DXC Technology. בקטגוריית שיפור תהליכים עסקיים, זכה פרויקט מזור של Rating: 0

הגיבו