תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » בגולדמן זקס מבקשים מבית המשפט להורות לגוגל למסור מידע על נמענים שקיבלו בטעות הודעת דואר

בגולדמן זקס מבקשים מבית המשפט להורות לגוגל למסור מידע על נמענים שקיבלו בטעות הודעת דואר

מידע על היערכות של אחד מהלקוחות של בנק ההשקעות נשלח בטעות לשרתי גוגל ומאז מנסים בגולדמן זקס לענות על שאלה אחת: מי קיבל את המיילים? ● עכשיו הגיע תורו של בית המשפט להתערב בסוגיה

מאת 3 ביולי 2014, 13:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בגולדמן זקס (Goldman Sachs) עתרו לבית המשפט העליון של מדינת ניו יורק על מנת שזה יוציא צו המורה לגוגל (Google) למסור מידע על נמענים שקיבלו הודעת דואר חסויה שנשלחה אליהם בטעות.

ההודעה הסודית, המכילה מידע על היערכות של אחד מהלקוחות של בנק ההשקעות לדרישות של רשויות, אמורה הייתה להישלח לנמענים שכתובות הדואר שלהם שוכנות בשם המתחם gs.com – אחד משמות המתחם של גולדמן זקס. אולם בטעות, קבלנית המשנה ששלחה את ההודעה שלחה אותה לנמענים בכתובת Gmail.com. לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים לפנות לנמענים, פנו בבנק ההשקעות לגוגל בבקשה לברר מי קיבל את ההודעות.

בגוגל הודיעו לבנק ההשקעות כי יהיו מוכנים לשתף פעולה רק על פי צו של בית משפט – כדי שלא ליצור תקדים שעלול לעודד חברות רבות לפנות בבקשה לקבלת מידע דומה, וכדי שלא לפגוע באמון שנותנים המשתמשים בגוגל. כעת ממתינים בגולדמן זקס להחלטה של בית המשפט.

מגוגל נמסר כי החברה אינה מגיבה בנושאים הנמצאים בהליכים משפטיים. לא ניתן היה לקבל תגובה מגולדמן זקס.

בגולדמן זקס מבקשים מבית המשפט להורות לגוגל למסור מידע על נמענים שקיבלו בטעות הודעת דואר Reviewed by on . בגולדמן זקס (Goldman Sachs) עתרו לבית המשפט העליון של מדינת ניו יורק על מנת שזה יוציא צו המורה לגוגל (Google) למסור מידע על נמענים שקיבלו הודעת דואר חסויה שנשלח בגולדמן זקס (Goldman Sachs) עתרו לבית המשפט העליון של מדינת ניו יורק על מנת שזה יוציא צו המורה לגוגל (Google) למסור מידע על נמענים שקיבלו הודעת דואר חסויה שנשלח Rating:

הגיבו