תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סינופסיס תרמה למד"א קרוואן חדש לבדיקות קורונה
מימין: אהוד לוונשטיין, מנכ''ל סינופסיס ישראל, ואלי בין, מנכ''ל מדא. צילום: ליאור קליינברג

סינופסיס תרמה למד"א קרוואן חדש לבדיקות קורונה

מאת 7 בדצמבר 2020, 16:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת התוכנה סינופסיס ו-160 עובדי החברה בישראל התגייסו לסייע לארגון מגן דוד אדום ותרמו יותר מ-215,000 שקלים כדי לרכוש קרוואן חדש לבדיקות קורונה שהארגון מבצע בשיתוף עם קופות החולים, משרד הבריאות ופיקוד העורף. רכישת הקרוואן תסייע להקל על העומס הצפוי בבדיקות קורונה לקראת החורף.

התרומות הן חלק מהמאמצים המתמשכים של סינופסיס העולמית לספק מענה לצרכים קהילתיים. בנוסף, עובדי שלוחת סינופסיס בהרצליה העניקו תרומות אישיות למד"א. סינופסיס ומד"א קיימו טקס קצר של חנוכת הקרוואן הייחודי במוקד הלאומי של מד"א בקריית אונו.

אהוד לוונשטיין, מנכ"ל סינופסיס ישראל, מסר: "משבר הקורונה הציב אתגרים חסרי תקדים לא רק בפני אזרחי העולם וישראל, אלא גם בפני כל האנשים והגורמים המסייעים למאבק בנגיף. לכן, קשה למצוא יעד טוב יותר לתרומה של סינופסיס העולמית ועובדיה בישראל מאשר ארגון מגן דוד אדום, שעושה עבודת קודש של הצלת נפשות בכל יום מימות השנה, וביתר שאת בזמן משבר הקורונה".

"אנחנו מלאי תודה והערכה כלפי סינופסיס העולמית, לעובדי החברה בישראל ולמנהל מרכז סינופסיס בישראל אהוד לוונשטיין על התרומה הנדיבה לפעילותנו", אמר מנכ"ל מד"א, אלי בין. "הקרוואן החדש שנרכש בכספי התרומה של סינופסיס הוא בדיוק מסוג האמצעים שמאפשרים לנו להפעיל את מערך הבדיקות המסיבי, הנדרש כדי לאתר נדבקים בקורונה ולעצור את שרשרת ההדבקה, אתגר שאנו נדרשים להיענות לו במקביל לאתגרינו הרגילים".

סינופסיס תרמה למד"א קרוואן חדש לבדיקות קורונה Reviewed by on . חברת התוכנה סינופסיס ו-160 עובדי החברה בישראל התגייסו לסייע לארגון מגן דוד אדום ותרמו יותר מ-215,000 שקלים כדי לרכוש קרוואן חדש לבדיקות קורונה שהארגון מבצע בשית חברת התוכנה סינופסיס ו-160 עובדי החברה בישראל התגייסו לסייע לארגון מגן דוד אדום ותרמו יותר מ-215,000 שקלים כדי לרכוש קרוואן חדש לבדיקות קורונה שהארגון מבצע בשית Rating: 0

הגיבו