תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » שירות PicPlz, המתחרה באינסטגרם, יפסיק לפעול בחודש הבא

שירות PicPlz, המתחרה באינסטגרם, יפסיק לפעול בחודש הבא

המשתמשים בשירות שיתוף התמונות קיבלו הודעה שהוא יסגור את שעריו ב-3 ביולי ושהתמונות שהם העלו אליו יימחקו ● ההערכות הן שההחלטה על סגירת השירות קשורה לרכישה של המתחרה, אינסטגרם, על ידי פייסבוק ולעובדה שקרן Andreessen Horowitz, אחת המשקיעות באינסטגרם, השקיעה גם ב-PicPlz

מאת 4 ביוני 2012, 12:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות PicPlz יפסיק לפעול בחודש הבא וכל התמונות והנתונים שהעלו אליו המשתמשים יימחקו – כך נמסר בסוף השבוע.

בהודעה שפורסמה באתר צוין, כי "נהנינו להציע את שירות PicPlz למשתמשים, אך החלטנו להתקדם הלאה, ובצער רב אנחנו מודיעים על סגירת השירות".

המשתמשים בשירות קיבלו הודעה לדואר האלקטרוני שלהם מטעם חברת הסטארט-אפ שמפעילה אותו ובה צוין, כי "ב-3 ביולי 2012 ייסגר PicPlz לצמיתות וכל התמונות והנתונים יימחקו. עד אז ניתן להיכנס לשירות ולהוריד את התמונות בלחיצה על הקישור המתאים. אנחנו מודים לכם על התמיכה ומצטערים על אי הנוחות".

PicPlz הציע יישום לשיתוף תמונות בפייסבוק (Facebook), טוויטר (Twitter) ופליקר (Flickr). ההערכות הן שההחלטה על סגירת השירות קשורה לרכישה של המתחרה, אינסטגרם (Instagram), על ידי פייסבוק ולעובדה שקרן אנדרסין הורוביץ (Andreessen Horowitz), אחת המשקיעות ב- Instagram, השקיעה גם ב-PicPlz.

שירות PicPlz, המתחרה באינסטגרם, יפסיק לפעול בחודש הבא Reviewed by on . שירות PicPlz יפסיק לפעול בחודש הבא וכל התמונות והנתונים שהעלו אליו המשתמשים יימחקו - כך נמסר בסוף השבוע. בהודעה שפורסמה באתר צוין, כי "נהנינו להציע את שירות Pic שירות PicPlz יפסיק לפעול בחודש הבא וכל התמונות והנתונים שהעלו אליו המשתמשים יימחקו - כך נמסר בסוף השבוע. בהודעה שפורסמה באתר צוין, כי "נהנינו להציע את שירות Pic Rating:

הגיבו