אלון אייזנמן, CA: "במקום כמה עדכוני תוכנה בחודש אפשר לבצע עשרות ביום"

"כדי לעמוד בתחרות מול ארגונים אחרים נדרשת אוטומציה של עדכון התוכנה", אמר סמנכ"ל האסטרטגיה בחטיבת ה-Application Delivery של החברה בכנס Devcon של אנשים ומחשבים ● אייזנמן, ממייסדי נוליו, שנרכשה על ידי CA, ציין כי "בניגוד למרבית השילובים בין חברות, חווינו עלייה רציפה במכירות מיד לאחר הרכישה"

"ארגונים גדולים צריכים לשחרר את העדכונים לאפליקציות שלהם בצורה הכי יעילה ומהירה, כדי לעמוד בתחרות מול ארגונים דומים. לשם כך נדרשת אוטומציה של תהליך עדכון התוכנה, מרגע סיום כתיבת הקוד ועד לעדכון או לשדרוג התוכנה בסביבת הייצור. או אז, המשתמש חש בשיפור", כך אמר אלון אייזנמן, סמנכ"ל האסטרטגיה בחטיבת ה-Application Delivery של CA.

אייזנמן היה ממייסדי נוליו, שנמכרה ל-CA לפני כחצי שנה תמורת 42 מיליון דולר. הוא אמר את הדברים בכנס המפתחים השנתי Devcon, שהתקיים באוזן בר בתל אביב, בהפקת אנשים ומחשבים.

כדוגמה לדבריו הוא דיבר על "בנק שפועל אונליין, שרץ על מאות או אלפי שרתים שהוא מנהל. כל הזמן יש לו עדכונים. בדרך כלל, בנק שכזה מחזיק קבוצה גדולה מאוד של עובדים, כדי לתחזק את האפליקציה, אחרת הוא לא יישאר רלוונטי. התהליך שנמשך מהרגע שמפתחים את הפיצ'ר ועד הרגע שהוא נמצא אצל הלקוחות לוקח שבועות ואפילו חודשים".

הוא ציין כי "אנחנו עושים אוטומציה של תהליך הגרסאות, Continues Delivery, ומקצרים את התהליך לדקות בודדות. כמו כן, במקום כמה עדכונים בחודש, אפשר לבצע עשרות עדכונים ביום, מסביבת הפיתוח ועד סביבת הייצור".

"מהרגע שהמפתח סיים לפתח את הקוד מתחיל מחזור של התקנות והרצות בצורה אוטומטית לחלוטין", אמר. "אנחנו מספקים פלטפורמה שמאפשרת לארגון לעשות את כל סדרת הפעולות מהרגע שהעדכון מוכן במחלקת הפיתוח ועד שהוא מגיע לייצור. הכול מתבצע ללא מגע יד אדם, ובכלל זה הרצת הבדיקות והמעבר בין הסביבות".

"תוך כדי תהליך העדכון מבוצעת אינטגרציה עם שורה של מערכות: אלה שעוסקות בבניית הקוד, אלה שמבצעות את הבדיקות האוטומטיות, המערכות שמאחסנות את הקוד וכל שאר המערכות הלוויין של הייצור", הוסיף אייזנמן. "אנחנו יודעים להפעיל כל דבר בשלב הנכון לו, כך שהקוד יעבור ויותקן בכל אחת מהסביבות – מהפיתוח ועד לייצור. באופן כזה, בתוך דקות מרגע שהמפתח סיים את פיתוח הקוד שלו, הקוד מוכן להיכנס לתוך סביבת הייצור לאחר שעבר את כל ההתקנות והבדיקות הנדרשות. או אז, הארגון יכול להחליט אם הוא מכניס את הקוד לתוך הייצור, באמצעות לחיצת כפתור נוספת, או שהוא יעשה את זה בזמן אחר".

אייזנמן דיבר גם על השתלבות אנשי נוליו ב-CA ואמר כי "ארגוני הפיתוח, התמיכה והשירותים של נוליו השתלבו באלה המקבילים של CA. בנוסף, אנשי השיווק והמכירות של CA לקחו אחריות מלאה על התחומים הללו בנוליו".

"בניגוד למרבית השילובים של חברות נרכשות ברוכשות, בהם נרשמת בשלב הראשון ירידה במכירות, במקרה שלנו הייתה עליה רציפה", ציין. "CA הצליחה למנף את המוצר של נוליו והיא כבר המובילה בשוק המתפתח של ה-Application Delivery".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים