ראשי » חדשות » IT פיננסי » IFN הטמיעה מערכת ניהול מסמכים בענן בפוינטר
צ'יקו יבניאל, משנה למנכ"ל IFN. צילום: ניב קנטור

IFN הטמיעה מערכת ניהול מסמכים בענן בפוינטר

במסגרת הפרויקט הוסבו לענן כמיליון מסמכים ממגוון תחומי פעילות החברה ● היקפו עומד על מאות אלפי שקלים

מאת 7 בפברואר 2017, 16:57 א+ / א- הדפסה הדפסה

IFN מקבוצת יעל השלימה באחרונה הטמעת מערכת ניהול מסמכים בענן בפוינטר. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים.

פתרון ניהול המסמכים שהוטמע בחברה נועד לשפר את תהליכי העבודה במחלקות שירות הלקוחות והנהלת החשבונות, ולשפר את מהירות התגובה ללקוחות ולספקים. במסגרת הפרויקט הוסבו לענן כמיליון מסמכים ממגוון תחומי פעילותה של פוינטר.

המערכת הוקמה על גבי הענן של גוגל (Google), במסגרת פעילות CloudNow בקבוצת יעל. היא מיועדת לאחסון ואחזור מסמכים ממערכות ה-CRM והנהלת החשבונות, וכן לאספקת גישה ישירה למסמכים באמצעות ממשקי ווב ואופיס.

פוינטר היא חברה המתמחה בפיתוח שירותים מבוססי מיקום למיגון ולאיתור רכבים. בנוסף, היא מציעה שירותי מידע ופתרונות לציי רכב, יבואנים, ענף הביטוח, חברות גדולות וללקוחות פרטיים.

רמי פלד, מנמ"ר פוינטר, אמר כי "מעבר להצגת יעילות, גמישות וחסכון תפעוליים, מערכת ניהול המסמכים בענן משתלבת היטב במדיניות ה IT של החברה – להתעסק בפעילות הליבה שלה ולהוציא כל פעילות אחרת לספקים חיצוניים, רצוי בענן".

משה (צ'יקו) יבניאל, המשנה למנכ"ל IFN, ציין כי "מדובר בפתרון המאפשר לחברות בינוניות וקטנות ניהול מסמכים יציב ומגובה, בביצועים מהירים, תוך התממשקות למערכות התפעוליות, וללא צורך בהשקעה בתשתיות חומרה וגיבוי".

IFN הטמיעה מערכת ניהול מסמכים בענן בפוינטר Reviewed by on . IFN מקבוצת יעל השלימה באחרונה הטמעת מערכת ניהול מסמכים בענן בפוינטר. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים. פתרון ניהול המסמכים שהוטמע בחברה נועד לשפר את תהליכי הע IFN מקבוצת יעל השלימה באחרונה הטמעת מערכת ניהול מסמכים בענן בפוינטר. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים. פתרון ניהול המסמכים שהוטמע בחברה נועד לשפר את תהליכי הע Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו