תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווח: הגירסאות החדשות של iOS ו-iPadOS יציגו שינויי עיצוב משמעותיים
שינויים גדולים צפויים בגירסה הבאה של מערכת ההפעלה של אפל. צילום אילוסטרציה: BigStock

דיווח: הגירסאות החדשות של iOS ו-iPadOS יציגו שינויי עיצוב משמעותיים

ובנוסף, אפל מתכננת לערוך שינויים ב-iMassage, שתקבל תכונות של רשת חברתית, אולי כדי להתחרות בווסטאפ

מאת 26 באפריל 2021, 15:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הגירסאות החדשות של iOS ו-iPadOS, שאמורות להיות מוצגות לראשונה באופן רשמי בכנס המפתחים השנתי של אפל (Apple) בשבוע הראשון של יוני, אמורות להביא שינוי עיצוב משמעותי בממשק של מערכת ההפעלה.

מבחינה ויזואלית אמורים המשתמשים בסופו של דבר לפגוש מסך נעילה מעודכן, ובמקרה של iPadOS – לפי הדיווח באפל מדברים על השינוי הגדול ביותר של דף הבית של ה-iPad מאז 2010, כולל אפשרות של החלפת כל מסך הבית עם יישומונים.

גירסה 15 תוצג, כאמור, בכנס שייערך באופן מקוון בלבד. לפי הדיווחים היא גם תאפשר למשתמשים, בין השאר, להגדיר חוקי התראות שונים, שיוגדו בהתאם לכמה מצבי שימוש – לדוגמה, ניתן יהיה למנוע הופעה של התראות מרשתות חברתיות, יחד עם הצפצופים שלהן, במצב עבודה או נהיגה וכדומה. מעבר לכמה מצבים שאפל תציע בעצמה, יוכלו המשתמשים אף לקבוע מצבים משלהם, אולי לדוגמה "רואה כדורגל עם החבר'ה".

הגדרת המצב גם תכלול את האפשרות לקבוע תגובות אוטומטיות עבור כל או חלק מההתראות, וכן האם התראות ישמיעו כאמור רעשים כאלו או אחרים במצב כזה או אחר. כל אפשרויות המצב הללו יהיו זמינות תחת תפריט חדש, שיהיה זמין בלוח הבקרה, אבל גם ישירות דרך מסך הנעילה.

כן צפויות תכונות נוספות, שאמורות לסייע במעקב אחרי מצב הפרטיות של המשתמש, כולל היכולת לבדוק מה המידע שאוספת כל אפליקציה שמותקנת במכשיר.

שינוי צפוי אחר יגיע מכיוונה של אפליקציית iMessage, שאמורה לעבור טיפול מלא, אולי כדי להתחרות בווסטאפ (WhatsApp). בכל מקרה, היא לא אמורה להיות זמינה בהשקה הרשמית של iOS 15 ושל iPadOS 15 שאמורה להתרחש בספטמבר פחות או יותר, עם השקת הדור החדש של מכשירי ה-iPhone.

דיווח: הגירסאות החדשות של iOS ו-iPadOS יציגו שינויי עיצוב משמעותיים Reviewed by on . הגירסאות החדשות של iOS ו-iPadOS, שאמורות להיות מוצגות לראשונה באופן רשמי בכנס המפתחים השנתי של אפל (Apple) בשבוע הראשון של יוני, אמורות להביא שינוי עיצוב משמעות הגירסאות החדשות של iOS ו-iPadOS, שאמורות להיות מוצגות לראשונה באופן רשמי בכנס המפתחים השנתי של אפל (Apple) בשבוע הראשון של יוני, אמורות להביא שינוי עיצוב משמעות Rating: 0

הגיבו