תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Instagram Lite: גירסת האינסטגרם למתחילים
משחק ילדים. אינסטגרם. אילוסטרציה: BigStock

Instagram Lite: גירסת האינסטגרם למתחילים

פייסבוק השיקה גרסה חדשה וקלה יותר של אפליקציית שיתוף התמונות אינסטגרם ● המטרה: להקל על השימוש ולקצץ בדרישות הסוללה

מאת 3 ביולי 2018, 16:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייסבוק (Facebook) השיקה בימים אלו גרסה חדשה וקלה יותר של אפליקציית שיתוף התמונות אינסטגרם (Instagram) שבבעלותה. מדובר במהלך דומה לזה שביצעה החברה עבור אפליקציות הבסיס שלה במטרה להקל על השימוש באפליקציה בטלפונים ולקצץ באופן משמעותי בדרישות הסוללה שלה בזמן שהיא פועלת ברקע.

הגרסה החדשה, Instagram Lite, מיועדת בעיקר לשימוש במדינות מתפתחות בהן בדרך כלל הטלפונים שנמצאים בשימוש הם ברמה טכנולוגית נמוכה יותר מאלה שנרכשים במדינות המפותחות וכמעט בכל ההיבטים. עם זאת, בסופו של דבר, היא כנראה תהיה זמינה בכל מקום על פני הגלובוס, לבחירת המשתמשים.

ביניים רק בהשקה שקטה

Instagram Lite מציעה רק חלק מהתכונות של האפליקציה המלאה: היא מאפשרת להעלות תמונות, ליצור סיפורים ולצפות בסיפורים של אחרים, כשבכל מקרה הסיפורים נעלמים אחרי 24 שעות. כמו כן האפליקציה מאפשרת לבצע חיפוש פנימי אחר משתמשים אחרים. בהמשך צפויה האפליקציה לאפשר גם שימוש במסננים לתמונות.

הגרסה החדשה כבר זמינה למעשה ב-Google Play, חנות האפליקציות של מכשירי האנדרואיד, והיא שוקלת קצת יותר מחצי מגה-בייט,לעומת כ-90 מגה-בייט שנדרשים להורדת האפליקציה המלאה. עם זאת היא עדיין לא זמינה להורדה עבור כולם.

לפי החברה מדובר עדיין במבחן שהיא מבצעת ולכן ההשקה הייתה שקטה.

Instagram Lite: גירסת האינסטגרם למתחילים Reviewed by on . פייסבוק (Facebook) השיקה בימים אלו גרסה חדשה וקלה יותר של אפליקציית שיתוף התמונות אינסטגרם (Instagram) שבבעלותה. מדובר במהלך דומה לזה שביצעה החברה עבור אפליקציו פייסבוק (Facebook) השיקה בימים אלו גרסה חדשה וקלה יותר של אפליקציית שיתוף התמונות אינסטגרם (Instagram) שבבעלותה. מדובר במהלך דומה לזה שביצעה החברה עבור אפליקציו Rating: 0

הגיבו