תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הולנד: בית המשפט העליון דחה תביעה של אפל נגד סמסונג

הולנד: בית המשפט העליון דחה תביעה של אפל נגד סמסונג

בפסק הדין נכתב, כי אם אפילו האדם הפשוט ברחוב יודע להבחין בין מחשב iPad של אפל למחשב Galaxy tab 10.1 של סמסונג, הרי שסמסונג לא הפירה את זכויותיה של אפל על העיצוב ● עם זאת, לא מדובר במפלה גורפת מבחינתה של אפל, שכן פסק הדין מתייחס אך ורק לזכויות על העיצוב ולא לפטנטים טכניים

מאת 3 ביוני 2013, 12:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אם אפילו האדם הפשוט ברחוב יודע להבחין בין מחשב iPad של אפל (Apple) למחשב Galaxy tab 10.1 של סמסונג (Samsung), הרי שסמסונג לא הפירה את זכויותיה של אפל על העיצוב – כך פסק בית המשפט  העליון של הולנד ודחה תביעה שהגישה אפל נגד החברה הדרום קוריאנית.

התביעה הוגשה לבית המשפט העליון ההולנדי לאחר שורה של תבוסות שנחלה אפל בערכאות נמוכות יותר במדינה. עם זאת, אין מדובר במפלה גורפת מבחינתה של אפל, שכן פסק הדין מתייחס אך ורק לזכויות על העיצוב ולא לפטנטים טכניים.

הולנד: בית המשפט העליון דחה תביעה של אפל נגד סמסונג Reviewed by on . אם אפילו האדם הפשוט ברחוב יודע להבחין בין מחשב iPad של אפל (Apple) למחשב Galaxy tab 10.1 של סמסונג (Samsung), הרי שסמסונג לא הפירה את זכויותיה של אפל על העיצוב אם אפילו האדם הפשוט ברחוב יודע להבחין בין מחשב iPad של אפל (Apple) למחשב Galaxy tab 10.1 של סמסונג (Samsung), הרי שסמסונג לא הפירה את זכויותיה של אפל על העיצוב Rating:

הגיבו