תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » BigFix – פתרון רזה לבעיות גדולות

תוכן שיווקי


BigFix – פתרון רזה לבעיות גדולות

חברת BigFix, המיוצגת בארץ על ידי Extend, מביאה עידן חדש של יעילות ופרודוקטיביות לתחום ניהול התשתיות, אבטחת המידע והפצת התוכנה בארגון

פורסם ב-14 ביוני 2010
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אתגר הפצת התוכנה וטלאי האבטחה בארגונים, כמו גם ניהול כולל של התשתיות, הולך ומתגבר ככל שהארגון הופך למבוזר יותר וככל שרשת התקשורת שעליה הוא מתבסס חושפת אותו לתקלות ולקצבי עבודה שאינם מאפשרים מהירות עדכון בזמן אמיתי. אתגרים אלה מקבלים מענה מהיר ומוצלח הודות לפתרון החדשני של חברת BigFix, המותקן ביותר מ-9 מיליון עמדות ברחבי העולם. באחרונה החלה הפצה מסיבית של הפתרון בארץ הודות לקבלת הנציגות על ידי חברת Extend בניהולו של יונתן טורצקי, מי שבעבר קידם את פתרונות האבטחה של טרנד-מיקרו לאחד המובילים בישראל. בראיון מיוחד עם מרקו בסדורי, מנהל בכיר למכירות לאזור EMEA ב-BigFix, הוא מתאר במה שונה הפתרון של BigFix מפתרונות אחרים בתחום וכיצד הוא מאפשר לחתוך בצורה דרמטית את הוצאות ה-IT.

מהו הרקע להקמתה של חברת BigFix ומה הם הפתרונות שהיא מספקת כיום?
"חברת BigFix נוסדה בשנת 1997 על ידי ישראלי בשם דייוויד הינדאווי. הרעיון מאחורי הקמתה היה ליצור פתרון שיאפשר ליצרני המחשבים להריץ תוכנה שתתקן את המחשבים באופן אוטומטי, תזהה תקלות ותתאים להם פתרונות. החזון של פתרונות כאלה התבסס, על תקשורת מול בסיס מידע גדול ויכולת להעביר את העדכונים הדרושים במהירות רבה דרך הרשת.

"עם השנים נוצרה הזדמנות לשימוש בטכנולוגיה שפותחה בכיוון אחר. נושא אבטחת המידע הלך ותפס מקום חשוב בסדר יומם של ארגונים רבים, והצורך לעדכן את המערכות בטלאי אבטחה, בחתימות וירוסים ובעדכוני תוכנה הפך לחלק בלתי נפרד מסדר יומו של כל ארגון IT".

מה הם התחומים שבהם אתם מטפלים וכיצד אתם עושים זאת?
"BigFix מטפלת בשורת נושאים – החל מניהול מחזור החיים של מערכות, אבטחת מידע וניהול פגיעויות – ועד הגנה על עמדות הקצה. הפתרונות של BigFix מטפלים באותן מטלות שנחשבות לעתירות עבודה ידנית והופכים אותן לאוטומטיות, תוך חיסכון בזמן, בעבודה ובעלויות. BigFix מספקת נראות בזמן אמיתי ויכולת שליטה על מיליוני התקנים הפזורים על הגלובוס.

"כיום, BigFix מספקת 18 אפליקציות באמצעות קונסול אחד, Agent אחד ומערכת ניהול מרכזית, הפועלת על פני מרחב עצום של פלטפורמות מיחשוב – החל ממחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, מכשירי כף יד ניידים, שרתים פיזיים ווירטואליים ומערכות הפעלה מכל הסוגים.

"זה מביא למסקנה, שאם אפשר לקחת כמה טכנולוגיות ולאחד אותן יחדיו – אפשר להשיג רמת יעילות גבוהה מאוד ולייצר חיסכון עצום בארגון. כמות שרתי הניהול והרכיבים שאפשר לבטל כתוצאה מכך היא עצומה, ויחד איתה אפשר לבטל, כמובן, את כל התקורה והתחזוקה הקשורה לשרתים הללו, תוך שימוש בקונסול אחד מרכזי".

מי הם הלקוחות שלכם כאן בישראל?
"ל-BigFix מספר לקוחות אסטרטגיים בארץ ממגזרים שונים כגון פיננסי , ממשלתי , טלקום וקמעונאות-מוצרי החברה מספקים הגנה לאלפי תחנות עבודה , מחשבים ניידים ושרתים".

יהנתן, האם תוכל לספר על חברת Extend?
"המטרה שלנו בחברת Extend היא למצוא את הנוסחה המנצחת לקידומם של פתרונות נישה הנחשבים לטובים ביותר בתחומם. חברת BigFix המספקת פתרונות מובילים של High-Performance  System & Security Management, היא דוגמא טובה לטכנולוגיה ייחודית ולבעלת פוטנציאל גידול מרשים. האתגר שלנו בחודשים הקרובים יהיה לחשוף ללקוחות האסטרטגיים שלנו ולמשווקים המוסמכים את הטכנולוגיה , מתוך מטרה ליישם את פתרונות החברה".

BigFix – פתרון רזה לבעיות גדולות Reviewed by on . אתגר הפצת התוכנה וטלאי האבטחה בארגונים, כמו גם ניהול כולל של התשתיות, הולך ומתגבר ככל שהארגון הופך למבוזר יותר וככל שרשת התקשורת שעליה הוא מתבסס חושפת אותו לתקל אתגר הפצת התוכנה וטלאי האבטחה בארגונים, כמו גם ניהול כולל של התשתיות, הולך ומתגבר ככל שהארגון הופך למבוזר יותר וככל שרשת התקשורת שעליה הוא מתבסס חושפת אותו לתקל Rating:

הגיבו