טריסנטיס רכשה חברת אוטומציית בדיקות בענן במעל 150 מיליון ד'

על פי החברה הנרכשת, טסטים, הפלטפורמה שלה מאפשרת לשחרר עדכוני תוכנה וגרסאות במהירות רבה יותר, ומייעלת את תהליך הכתיבה, ההרצה, התחזוקה והניהול של הבדיקות האוטומטיות

אורן רובין, מייסד ומנכ"ל טסטים.

טריסנטיס, שפועלת לאוטומציה של בדיקות עבור אפליקציות ארגוניות וענן, הודיעה היום (ד') כי היא רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי טסטים, שפיתח פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית לאוטומציה של בדיקות המוצעת כשירות ענן. סכום הרכישה לא נמסר, אולם על פי הערכות בשוק, השווי שלה הוא מעל 150 מיליון דולר.

החברה הנרכשת הוקמה ב-2014 על ידי אורן רובין, שמשמש מאז כמנכ"ל שלה. תחתיו מועסקים 60 עובדים, מתוכם 35 במטה הישראלי של החברה, שממוקם בתל אביב. עד היום היא גייסה 18 מיליון דולר מקרנות כגון לייטספיד ו-NHN ונצ'רס.

בטסטים אומרים שהפתרון שלהם מאפשר לחברות לבצע עדכוני תוכנה ושחרורי גרסאות (CI/CD) מהירים ויעילים, מבלי להתפשר על האיכות. לדבריהם, המערכת מייעלת את תהליך הכתיבה, ההרצה, התחזוקה והניהול של בדיקות אוטומטיות מקצה לקצה, על ידי שימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית, ש-"מבטיחות ללקוחות מינימום התעסקות עם כתיבה ותחזוקה של הבדיקות".

מטריסנטיס נמסר שטסטים תרחיב את פלטפורמת הבדיקות שלה, שגם היא מבוססת על בינה מלאכותית. לקוחות החברה יוכלו כעת לבחור מוצרים ושירותים על פי צרכיהם, במודל של התקנה מקומית עם תשלום עבור רישוי שנתי או במודל שירות ענן (SaaS) עם תשלום לפי צריכה.

"ארגונים שיתעלמו מה-AI יצטרכו להשקיע משאבים בהיקף כפול"

בחברה מצטטים את גרטנר, שמצאה ש-"עד 2025, 70% מהארגונים יטמיעו וישתמשו במערכות בדיקה מועשרות מבוססות AI. ארגונים שיתעלמו מההזדמנות להשתמש בפתרון מסוג זה ייאלצו להשקיע משאבים בהיקף כפול בבדיקות ובאיתור שגיאות בהשוואה למתחרים שלהם, שמנצלים את היתרונות של הבינה המלאכותית".

לדברי רובין, "היכולות של שתי החברות משלימות האחת את השנייה, ויביאו לפלטפורמה עוצמתית יותר, שתניב שיפורים בפריון".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים