תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש: בלוג בענייני אירועים, תרבות, אומנות, משחקים ו-FUN

חדש: בלוג בענייני אירועים, תרבות, אומנות, משחקים ו-FUN

כותב הבלוג הוא יורם בר סלע, בוגר בצלאל בעיצוב תעשייתי ויועץ שיווקי לחברות ועסקים קטנים ● בר סלע מבטיח, כי הבלוג יעדכן את הגולשים על כנסים, ספרים, תערוכות, מופעים, אירועים מוזיקליים, סרטים, תחרויות, אטרקציות וכל דבר אחר בתחומים אלה

מאת 15 במרץ 2010, 9:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בלוג בשם "אטרקציות – תרבות, אומנות, משחקים ו-FUN", הועלה לאחרונה לרשת, והוא צפוי לעדכן את הגולשים על כנסים, ספרים, תערוכות, מופעים, אירועים מוזיקליים, סרטים, תחרויות, אטרקציות וכל דבר אחר בתחומים אלה.

כותב הבלוג הוא יורם בר סלע, בוגר בצלאל בעיצוב תעשייתי ויועץ שיווקי לחברות ועסקים קטנים. בר סלע הוא מומחה לבניית מותגים, מנחה תהליכים של חדשנות תעשייתית, מרצה במכללות שנקר והדסה, קוסם מקצועי וכן ממציא ומפעיל משחקי "הגמד הנעלם -משחקי חשיבה מגנטיים" באירועים פרטיים ואירועי חברות.

לדבריו, "הבלוג החדש אינו עוד מדור אירועים. בבלוג מופיעים רק נושאים שאני אוהב, וחשוב לי שגם אחרים יוכלו לחוות אותם".

בר סלע מסר, כי "אני מתכוון לפרסם בקרוב סידרת כתבות על יזמות תרבותית לשירות הקהילה. יופיעו בבלוג גם כתבות בנושא Design Economy – יזמות עיצובית ליצירת מקורות פרנסה לאוכלוסיות נידחות, שיתוף אוכלוסיות מיוחדות בפעילות תרבותית כמו כנס אגודת הקוסמים ופסטיבל הג'אגלינג, וכן על שיווק עבודות מלאכת יד עממיות של אוכלוסיות נזקקות, דיאלוג בחשיכה, כפית של זהב ועוד".

הבלוג זמין לקריאה כאן.

חדש: בלוג בענייני אירועים, תרבות, אומנות, משחקים ו-FUN Reviewed by on . בלוג בשם "אטרקציות - תרבות, אומנות, משחקים ו-FUN", הועלה לאחרונה לרשת, והוא צפוי לעדכן את הגולשים על כנסים, ספרים, תערוכות, מופעים, אירועים מוזיקליים, סרטים, תח בלוג בשם "אטרקציות - תרבות, אומנות, משחקים ו-FUN", הועלה לאחרונה לרשת, והוא צפוי לעדכן את הגולשים על כנסים, ספרים, תערוכות, מופעים, אירועים מוזיקליים, סרטים, תח Rating:

הגיבו