תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » מילת השנה של מילון אוקספורד: "Unfriend" – להסיר אדם מרשימת החברים ברשת חברתית

מילת השנה של מילון אוקספורד: "Unfriend" – להסיר אדם מרשימת החברים ברשת חברתית

המהדורה האמריקנית של המילון המפורסם החליטה לצעוד עם הזמן, והעניקה את התואר הנכסף לפועל החדש ● גם בפייסבוק מתייחסים במלוא הרצינות לנושא רשימות החברים, ובעבר אף הורידו קמפיין של ברגר קינג שעודד את הגולשים "להקריב" חברים תמורת המבורגר חינם

מאת 17 בנובמבר 2009, 16:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מגיפת הרשתות החברתיות חדרה גם למילון אוקספורד (Oxford) האמריקני, שבחר בפועל החדש "Unfriend" כמילת השנה של 2009. משמעותו של הפועל: להסיר אדם מרשימת החברים ברשת חברתית, כגון פייסבוק (Facebook) או מיי-ספייס (MySpace).

גם בפייסבוק מתייחסים במלוא הרצינות לנושא רשימות החברים. הרשת החברתית עדיין מטילה מגבלה של 5,000 חברים לכל היותר בדף האישי של הגולש, ובעבר אף ביטלה קמפיין של בורגר קינג (Burger King) שעודד את הגולשים "להקריב" את חבריהם תמורת המבורגר חינם, תחת הסיסמה "חברות היא חזקה – אבל ההמבורגר של ברגר קינג חזק יותר".

בנוסף, פייסבוק חסמה בעבר לפחות אפליקציה אחת שעודדה את המשתמשים בה להגדיל ככל הניתן את רשימות החברים שלהם, באמצעות יצירת קשרים מלאכותיים. זאת, בניגוד לקשר העמוק והאינטימי שמנהל כל משתמש סטנדרטי בפייסבוק עם כל אחד ממאות החברים שלו.

מילת השנה של מילון אוקספורד: "Unfriend" – להסיר אדם מרשימת החברים ברשת חברתית Reviewed by on . מגיפת הרשתות החברתיות חדרה גם למילון אוקספורד (Oxford) האמריקני, שבחר בפועל החדש "Unfriend" כמילת השנה של 2009. משמעותו של הפועל: להסיר אדם מרשימת החברים ברשת ח מגיפת הרשתות החברתיות חדרה גם למילון אוקספורד (Oxford) האמריקני, שבחר בפועל החדש "Unfriend" כמילת השנה של 2009. משמעותו של הפועל: להסיר אדם מרשימת החברים ברשת ח Rating:

הגיבו