תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » איתי אמויאל מונה למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין ב-F5

איתי אמויאל מונה למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין ב-F5

מאת 27 באוקטובר 2019, 11:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת F5 Networks, הפועלת בתחום שירותי יישומים בסביבות מרובות עננים, מינתה את איתי אמויאל (37, נ+3) למנהל המכירות של המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין.

במסגרת תפקידו יהיה אמויאל אחראי על פיתוח עסקי של החברה והקמת מערך שותפים מקומיים ומפיצים של פתרונות F5 בישראל, יוון וקפריסין.

אמויאל שירת בחיל האוויר, בעל תואר ראשון, עם התמחות בשיווק ממכללת אור יהודה. לאמויאל ניסיון של יותר מ-10 שנים במכירות במגזר הפיננסי, שבמסגרתן התמחה בפתרונות אבטחת מידע ודטה בבנקים, בחברות אשראי, בחברות ביטוח ובחברות היי-טק. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מכירות בסימנטק ובצ'ק פוינט, ובכמה תפקידי ניהול מכירות ב-SIT Innovation Business Solutions, בטסנט, בלאומי קארד ובפלאפון.

איתי אמויאל מונה למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין ב-F5 Reviewed by on . חברת F5 Networks, הפועלת בתחום שירותי יישומים בסביבות מרובות עננים, מינתה את איתי אמויאל (37, נ+3) למנהל המכירות של המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת חברת F5 Networks, הפועלת בתחום שירותי יישומים בסביבות מרובות עננים, מינתה את איתי אמויאל (37, נ+3) למנהל המכירות של המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת Rating: 0

הגיבו