תוכן שיווקי

הסתיים מחזור 35 של לימודי Hacking במכללת See Security

הסטודנטים התמודדו עם קורס ארוך במיוחד: כ-400 שעות לימוד

02/09/2012 13:32

בימים אלו של התקפות קיברנטיות ההולכות ומתגברות, השלים מחזור נוסף את לימודיו במסלול ללימודי "האקינג שחור" – Hacking Defined Experts של שיא סקיוריטי. "המכללה סיימה לאחרונה השקעת-ענק במסלול Hacking Defined Experts, בעקבות השינויים העצומים שחלו בתחומי התקיפה הקיברנטית, ומחזור 35 הוא הראשון לספוג את תוצאות ההשקעה בפיתוח", אומר אבי ויסמן, מנכ"ל המכללה. "מרבית קורסי ההאקינג בעולם הם אתיים, ומיועדים לבני כל גיל, כולל נערים. מסלול זה נבנה לצרכים מיוחדים, והוא כולל פרקטיקות מתקדמות יותר, כגון Reverse Engineering, התקפות משולבות ושיטות נוספות המאפיינות את עולם לוחמת הסייבר של העידן הנוכחי".

מסלול HDE קיים כעשור, ונחשב ל"אח השחור" של "קורסים אתיים". מחזור 35 מנה כ-20 סטודנטים, מרביתם בעלי רקע בתשתיות או בפיתוח, מהמגזר הבטחוני והאזרחי. חלקם – לצורך תפקידי Penetration Testing, וחלקם – כפרק במסגרת לימודי ארכיטקטורת אבטחת מידע במסלול מנהלי אבטחת מידע – CISO.

"המחזור הזה מיוחד עקב כמות התרגילים העצומה שהונחתה על התלמידים, ונאלצנו להפעיל 2 מרצים בו בזמן: את שי פריאל ואת יובל נתיב – שניהם – מבכירי הענף בישראל. יתר-על-כן, נדרשנו להעסיק עוד מומחים בכירים בעלי התמחויות מסוימות בתקיפה קיברנטית, על-מנת להסתייע בידע שברשותם לפיתוח תרגילי תקיפה ייחודיים ברמה גבוהה. מבחינת התלמידים, המשמעות הייתה שבנוסף לכמות השעות שבילו בכיתת המעבדה, הם נאלצו להשקיע עוד כ- 300 שעות בתרגולי-בית מפרכים, וגם בכך לא די. למיטב ידיעתנו, המסגרת הכוללת של שעות הלימוד עולה על 400 שעות לימוד – הרחבה ביותר הידועה לנו מאז ומעולם ללימודים אלה", מסר ויסמן.

"לימודי האקינג מסוג זה, מהווים דלת כניסה לעולם ה-Cyber Warfare", אומר יובל נתיב – מומחה תקיפה אשר הנחה את הקורס. "לאחריו – רשאים הסטודנטים להמשיך ללימודי התמחות מקצועיים מאוד כמו Reverse Engineering, Exploit Writing, SCADA Attack, ועוד".

מכללת See Security, מתמחה באבטחת מידע ולוחמת מידע, ומספקת מסלולי לימוד ייעודיים, על-בסיס מקצועות אבטחת המידע, ולא כקורסים מסחריים כלליים. מנכ"ל המכללה – אבי ויסמן, משמש כיו"ר הפורום הישראלי לאבטחת מידע, כמנחה פורום CISO של אנשים ומחשבים וכמנחה כנסי CyberSec של קבוצת אנשים ומחשבים בישראל.

אירועים קרובים