תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עדו פולק מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות של חממת Thetime
עדו פולק, סמנכ"ל הטכנולוגיות של חממת Thetime. צילום: יח"צ

עדו פולק מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות של חממת Thetime

פולק עובר לתפקידו החדש לאחר שאייש את תפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות במטומי במשך כחמש שנים וטוען: "מוכן לאתגר הבא ב-Thetime עם שותפים חדשים-ישנים וחברות בעלות פוטנציאל רב שנעבוד על מימושו"

מאת 14 ביוני 2017, 16:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עדו פולק, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מטומי מדיה גרופ בחמש השנים האחרונות, הודיע על עזיבתו את החברה והצטרפותו לקבוצת Thetime של אילן שילוח וניר טרלובסקי. פולק יצטרף ל-Thetime לתפקיד סמנכ"ל הטכנולוגיות של חממת Thetime ויהיה שותף מנהל בקבוצה. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פולק על בחינת ההיבטים הטכנולוגיים של החברות השונות ועל סיוע צמוד לחברות הפורטפוליו. פולק מביא עימו לתפקיד ידע רב בניהול חברות מדיה מבוססות טכנולוגיה. טרם תפקידו האחרון במטומי היה פולק מנכ"ל ומייסד שותף של The Marker, ולאחר מכן ייסד במשותף את גרופון ישראל, וכיהן כיו"ר החברה.

עדו פולק מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות של חממת Thetime Reviewed by on . עדו פולק, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מטומי מדיה גרופ בחמש השנים האחרונות, הודיע על עזיבתו את החברה והצטרפותו לקבוצת Thetime של אילן שילוח וניר טרלובסקי. פולק יצטרף ל עדו פולק, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מטומי מדיה גרופ בחמש השנים האחרונות, הודיע על עזיבתו את החברה והצטרפותו לקבוצת Thetime של אילן שילוח וניר טרלובסקי. פולק יצטרף ל Rating: 0

הגיבו