תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » BI » אקרם סביתאני ובניו הטמיעה פתרון BI של BICS בעשרות אלפי שקלים
נתנאלה עמיר, מנהלת תחום SMB ב-BICS. צילום: יח"צ

אקרם סביתאני ובניו הטמיעה פתרון BI של BICS בעשרות אלפי שקלים

בסביתאני מציינים כי פתרון ה-BI Insight 360 מאפשר להם תמונת מבט ניהולית אחידה במערכת אחת

מאת 30 במאי 2018, 14:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקרם סביתאני ובניו העלתה לאוויר את פתרון ה-BI Insight 360 עבור לקוחות SAP Business One של BICS. הפרויקט הסתיים באחרונה, כאשר שווי העסקה מוערך בעשרות אלפי שקלים.

יצוין כי אקרם סביתאני ובניו הוקמה ב-1961 ופועלת בענף מוצרי החשמל והאלקטרוניקה. החברה יבואנית ויש ברשותה רשת חנויות, מרכזי שירות, מרכזי לוגיסטיקה. היא מעניקה שירותים למאות דילרים ולקוחות פרטיים, אינטגרטורים ורשתות שיווק.

בסביתאני מציינים כי פתרון ה-BI מספק לחברה מענה רחב ומקיף – החל ממערך המכירות, וכלה בפיננסי, רכש ומלאי. הפתרון מספק את המידע ממערכת הסאפ (SAP), ומבוסס על עולמות התוכן Insight 360. כך נוצרת תמונת מבט ניהולית אחידה במערכת אחת.

כרים דבאבנה, מנהל מחלקת מערכות מידע בסביתאני, ציין כי "הפעילות בחברה מורכבת והייתה דרושה מערכת אחת שתרכז את כל האינפורמציה ותציג אותה בדו"חות מדויקים ועדכניים, כדי לעזור בקבלת החלטות נכונות ובזמן אמת".

נתנאלה עמיר, מנהלת תחום SMB ב-BICS, אמרה כי "סביתאני היא חברה ותיקה ביישום הסאפ שלה. אנשיה הגדירו קריטריונים מאוד ברורים עבור מערכת ה-BI, תוך דגש על מקצועיות, פשטות וזמינות".

אקרם סביתאני ובניו הטמיעה פתרון BI של BICS בעשרות אלפי שקלים Reviewed by on . אקרם סביתאני ובניו העלתה לאוויר את פתרון ה-BI Insight 360 עבור לקוחות SAP Business One של BICS. הפרויקט הסתיים באחרונה, כאשר שווי העסקה מוערך בעשרות אלפי שקלים. אקרם סביתאני ובניו העלתה לאוויר את פתרון ה-BI Insight 360 עבור לקוחות SAP Business One של BICS. הפרויקט הסתיים באחרונה, כאשר שווי העסקה מוערך בעשרות אלפי שקלים. Rating: 0

הגיבו