תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » מוזילה שחררה גרסת Release Candidate של פיירפוקס 4

מוזילה שחררה גרסת Release Candidate של פיירפוקס 4

הגרסה החדשה מוצעת עבור מערכות ההפעלה חלונות, לינוקס ו-Mac, והיא לא כוללת תיקוני באגים, אלא רק שיפורים ביציבות, בתאימות ובביצועים ● אם לא יתגלו באגים משמעותיים היא תהפוך, ככל הנראה, לגרסה המוגמרת של הדפדפן

מאת 10 במרץ 2011, 12:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מוזילה (Mozilla) שחררה גרסת Release Candidate 1 – עם מלוא התפקודים של הגרסה המוגמרת – של דפדפן פיירפוקס 4 (Firefox 4). אם לא יתגלו באגים משמעותיים, תהפוך, ככל הנראה, הגרסה החדשה לגרסה המוגמרת של הדפדפן. הגרסה החדשה מוצעת עבור מערכות ההפעלה חלונות (Windows), לינוקס (Linux) ו-Mac, והיא לא כוללת תיקוני באגים, אלא רק שיפורים ביציבות, בתאימות ובביצועים.

מאחר שעל מפתחי התוספים להתאים את מוצריהם לגרסה החדשה של פיירפוקס, ממליצה מוזילה למשתמשים להתקין מנגנון בשם Add-On Compatibility Reporter. המנגנון שולח דיווחים למפתחי התוספים במידה שהקוד אינו מתאים לדפדפן החדש.

מוזילה שחררה גרסת Release Candidate של פיירפוקס 4 Reviewed by on . מוזילה (Mozilla) שחררה גרסת Release Candidate 1 - עם מלוא התפקודים של הגרסה המוגמרת - של דפדפן פיירפוקס 4 (Firefox 4). אם לא יתגלו באגים משמעותיים, תהפוך, ככל ה מוזילה (Mozilla) שחררה גרסת Release Candidate 1 - עם מלוא התפקודים של הגרסה המוגמרת - של דפדפן פיירפוקס 4 (Firefox 4). אם לא יתגלו באגים משמעותיים, תהפוך, ככל ה Rating:

תגובות (1)

הגיבו