תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » איטליה: בית משפט הורה לאישה להסיר מפייסבוק תמונות מירח הדבש שלה

איטליה: בית משפט הורה לאישה להסיר מפייסבוק תמונות מירח הדבש שלה

הבעל טען כי אסור לאישה לפרסם תמונות ללא רשות ● יתכן שהאישה תצטרך לשלם גם קנס כספי

מאת 17 באוגוסט 2014, 13:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בית המשפט בעיר נאפולי שבאיטליה קיבל את עמדתו של בעל שהגיש תביעה כנגד אשתו, והורה לאישה להסיר מפייסבוק (Facebook) תמונות שצולמו לפני 10 שנים, בירח הדבש שלהם, שבהן הם נראים מתנשקים ומתחבקים.

הבעל טען כי אסור לאישה לפרסם תמונות אלה ללא רשותו, בעוד שפרקליטה של האישה טען כי השימוש ברשתות חברתיות כה רווח היום, עד שניתן לראות בתמונות המתפרסמות בהן "כעין אלבום תמונות פרטי".

אולם, בית המשפט קיבל, כאמור, את עמדת הבעל ופסק, על פי חוק משנת 1941, כי מי שמציג, משחזר או מוכר תמונה שבה מופיע אדם אחר חייב לקבל את רשותו מראש. השופט הוסיף גם כי לא ניתן להבטיח שמירה על פרטיות של תמונות המתפרסמות בפייסבוק. כעת, בנוסף לשכר הטרחה של הפרקליט שלה, ייתכן שהאישה תצטרך לשלם גם קנס כספי.

 

איטליה: בית משפט הורה לאישה להסיר מפייסבוק תמונות מירח הדבש שלה Reviewed by on . בית המשפט בעיר נאפולי שבאיטליה קיבל את עמדתו של בעל שהגיש תביעה כנגד אשתו, והורה לאישה להסיר מפייסבוק (Facebook) תמונות שצולמו לפני 10 שנים, בירח הדבש שלהם, שבה בית המשפט בעיר נאפולי שבאיטליה קיבל את עמדתו של בעל שהגיש תביעה כנגד אשתו, והורה לאישה להסיר מפייסבוק (Facebook) תמונות שצולמו לפני 10 שנים, בירח הדבש שלהם, שבה Rating: 0

הגיבו