תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » תחזית: הביקורים הווירטואליים אצל רופאים צוברים תאוצה

תחזית: הביקורים הווירטואליים אצל רופאים צוברים תאוצה

100 מיליון שיחות עם רופא ינוהלו השנה באמצעים אלקטרוניים במקום במרפאה, 75 מיליון מהם בצפון אמריקה ● מדובר בזינוק של 400% לעומת 2012 ובחיסכון של חמישה מיליארד דולר

מאת 10 באוגוסט 2014, 14:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יותר ויותר אנשים מעדיפים לנהל את השיחות שלהם עם רופאים באופן וירטואלי מאשר להגיע למרפאה – כך עולה ממחקר שביצעה דלויט (Delloite). המחקר מצא כי בשנה הקרובה, קרוב לאחד מכל שישה ביקורים אצל הרופא בצפון אמריקה יהיה וירטואלי. באופן מדויק יותר, הנתון עומד על 75 מיליון ביקורים וירטואליים מתוך 600 מיליון.

הסיבה לכך היא השיפור העצום ברוחב הפס ובטכנולוגיות, שמביא להתרחבות הטלה-רפואה ולהפיכתה לאלטרנטיבה זולה ונוחה לביקור המסורתי במרפאה.

לפי דלויט, העלות הכוללת של ביקור אישי אצל רופא ברחבי העולם מגיעה ל-175 מיליארד דולר מדי שנה. המחקר חוזה כי מספר הביקורים הווירטואליים ברחבי העולם יטפס השנה ל-100 מיליון (כלומר: רק כ-25 מיליון יבוצעו מחוץ לארצות הברית ולקנדה) ויביא לחיסכון של חמישה מיליארד דולר. מדובר בגידול של 400% במספר הביקורים הווירטואליים לעומת 2012.

תחזית: הביקורים הווירטואליים אצל רופאים צוברים תאוצה Reviewed by on . יותר ויותר אנשים מעדיפים לנהל את השיחות שלהם עם רופאים באופן וירטואלי מאשר להגיע למרפאה - כך עולה ממחקר שביצעה דלויט (Delloite). המחקר מצא כי בשנה הקרובה, קרוב יותר ויותר אנשים מעדיפים לנהל את השיחות שלהם עם רופאים באופן וירטואלי מאשר להגיע למרפאה - כך עולה ממחקר שביצעה דלויט (Delloite). המחקר מצא כי בשנה הקרובה, קרוב Rating:

הגיבו