תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » הוול-סטריט ג'ורנל: מועצת המנהלים של יאהו! אישרה לרכוש את Tumblr תמורת 1.1 מיליארד דולרים

הוול-סטריט ג'ורנל: מועצת המנהלים של יאהו! אישרה לרכוש את Tumblr תמורת 1.1 מיליארד דולרים

העיתון דיווח על האישור בחשבון הטוויטר שלו, בהמשך לדיווחים על כך שפורסמו בסוף השבוע ● ההודעה הרשמית תינתן, ככל הנראה, במסיבת עיתונאים שתתקיים היום (ב') ● על פי מקורות, ביאהו! מעוניינים באתר הבלוגים בשל הדימוי הצעיר שלו, שיסייע לרענן את התדמית המבוגרת של החברה הרוכשת

מאת 20 במאי 2013, 13:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מועצת המנהלים של יאהו! (!Yahoo) אישרה אמש (א') את רכישת שירות הבלוגים Tumblr תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולרים במזומן – כך עדכן הוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Journal) בחשבון הטוויטר (Twitter) שלו, בהמשך לדיווחים שפורסמו בסוף השבוע. על פי ההערכות, הודעה רשמית על הרכישה תימסר היום במסיבת עיתונאים שהזמנות אליה כבר הופצו ושנועדה להכרזה על מוצר חדש.

הרכישה תהיה העסקה הגדולה ביותר שמבצעת יאהו! מאז שהחלה מריסה מאייר לכהן בתפקיד המנכ"לית, ביולי האחרון. על פי מקורות, ביאהו! מעוניינים באתר הבלוגים בשל הדימוי הצעיר שלו, שיסייע לרענן את התדמית המבוגרת של החברה הרוכשת. ב-Tumblr מתארחים כ-108 מיליון בלוגים, שכוללים יחד 50.7 מיליארד פוסטים.

הוול-סטריט ג'ורנל: מועצת המנהלים של יאהו! אישרה לרכוש את Tumblr תמורת 1.1 מיליארד דולרים Reviewed by on . מועצת המנהלים של יאהו! (!Yahoo) אישרה אמש (א') את רכישת שירות הבלוגים Tumblr תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולרים במזומן - כך עדכן הוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Jo מועצת המנהלים של יאהו! (!Yahoo) אישרה אמש (א') את רכישת שירות הבלוגים Tumblr תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולרים במזומן - כך עדכן הוול-סטריט ג'ורנל (Wall Street Jo Rating:

הגיבו