תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » אמת מיחשוב מתווה את הדרך הנכונה למסע לניהול המידע

תוכן שיווקי


ניר בית און, סמנכ''ל חטיבת השירות והפרויקטים, אמת מיחשוב. צילום: ניב קנטור

לקראת כנס טכנולוגי של וריטאס ואמת, יום ה', 11 אפריל, Gome, מרכז הטניס רמת השרון

אמת מיחשוב מתווה את הדרך הנכונה למסע לניהול המידע

"גיבוי וארכוב אינם כוללים רק ידע ומומחיות בגיבויים – אלא, גם, ידע והבנה עמוקים בתשתיות מחשוב, אחסון ומגוון תוכנות ומוצרים אחרים - המאפשרים לנצל מהטכנולוגיה את המיטב לטובת הלקוחות הארגוניים", אמר בראיון מיוחד לקראת הכנס ניר בית און, סמנכ''ל חטיבת השירות והפרויקטים באמת מיחשוב

פורסם ב-4 באפריל 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"מנמ"רים ניצבים בפני כמה אתגרים: עליהם לטפל בהיקף נתונים ההולך וגדל באופן אקספוננציאלי; עליהם לנהל את מערך ה-IT הארגוני באופן יעיל ויציב – משמע, ניהול הנתונים והגנה עליהם – כי היקף האיומים גדל אף הוא, וההגנה על המידע, שהוא כיום הנכס הארגוני החשוב ביותר – היא הכרח; ועליהם לטפל ב'נתונים האפלים' – במערך נתונים לא מובנה, שפעמים רבות לא מטופל כלל. אתגר נוסף הוא מעבר חלק לענן, או לעננים ועבודה בסביבה מרובת עננים. הם נדרשים להלימה לרגולציות השונות. וריטאס (VERITAS) עונה לכלל האתגרים הללו בצורה מיטבית – ואנו מתמחים בהטמעת הפתרונות שלה בצורה מיטבית בקרב לקוחות ארגוניים מכל מגזרי התעשייה", כך אמר ניר בית און, סמנכ"ל חטיבת השירות והפרויקטים, אמת מיחשוב.

בית און התראיין לקראת כנס טכנולוגי שעורכות אמת מיחשוב ו-וריטאס. הכנס ייערך ביום ה', 11 אפריל, Gome, מרכז הטניס רמת השרון. אמת מחשוב משווקת ומטמיעה את מוצרי וריטאס בשוק הישראלי זה שנים רבות, ולה לקוחות ארגוניים רבים בתחום.

לדברי בית און "מהניסיון הרב של המומחים שלנו בשטח והחשיפה למגוון צרכים ופתרונות של כלל לקוחותינו במשך שנים, אנו למדים שגיבוי וארכוב אינם כוללים רק ידע ומומחיות בגיבויים – אלא, גם, ידע והבנה עמוקים בתשתיות מחשוב, אחסון ומגוון תוכנות ומוצרים אחרים – המאפשרים לנצל מהטכנולוגיה את המיטב והמירב, לטובת הלקוחות הארגוניים".

אמת מחשוב

אמת מחשוב

צוות ייעודי למוצרי וריטאס

אמת מיחשוב, אמר בית און, "באמצעות חטיבת השירות והפרויקטים InterServe, מחזיקה צוות ייעודי למוצרי וריטאס ועורכת מאות פרויקטים והטמעות מדי שנה". הוא הוסיף כי "אמת מיחשוב מוסמכת תוכנית TSPP של וריטאס, מה שמאפשר ללקוחותיה לקבל שירות ישירות מצוות InterServe – וזאת בלא תוספת תשלום, בדיוק כמו שהם היו מקבלים מצוות התמיכה העולמי". לדברי בית און, "אמת מיחשוב משקיעה מדי שנה קרוב ל-2,000 שעות לימוד, על מנת לשמר את ההסמכות של הצוות ולשמור על עליונות טכנולוגית בתחום".

בית און אמר כי "ארגונים לא מטפלים נכון במידע. לעתים הם צורכים מערכי אחסון יקרים לטובת נתונים שלא מגיעים אליהם כלל – ולעתים, הם לא שמים על פלאש נתונים הדורשים שליפה מיידית. מנהלי תשתיות בארגונים נדרשים למפות את הנתונים שלהם, לראות היכן הם ממוקמים, לבדוק שמערכי הגיבוי והאחסון אכן מתאימים לנתונים, והכי חשוב, האם מתקיים יחס נכון של עלות-תועלת בטיפול בנתונים".

"ארגונים", ציין בית און, "נדרשים לערוך מסע של ניהול המידע, עם שלוש אבני דרך. הראשונה: יש לעבור מגיבוי להגנה ולניהול המידע. השניה, יש לנהל את המידע בעננים השונים. השלישית, היא הדור הבא של הארכיטקטורה, אז יש לאמץ טכנולוגיות חדשות, לנהל את ביצועי המערכות, עם מיקוד על זמינות, צמצום עלויות, פישוט הניהול ושיפור בביצועים".

"אמת מיחשוב עונה על אתגרי הלקוחות שלה", אמר בית און, "עם יכולות הטמעה של וריטאס במגוון תצורות: שינוע וניוד נתונים מענן לענן או מחצר הבית לענן, באמצעות שיתופי פעולה עם ספקיות הענן המובילות, עבודה בעולם הוירטוליזציה, עבודה עם קונטיינרים, פעילות מול בסיסי נתונים רלציוניים וגם עם noSQL. אנו באמת מיחשוב מטמיעים מוצרי וריטאס עם יכולות לגיבוי משולב על פני טכנולוגיות אחסון שונות. כך, הלכנו קדימה, מעולם ה-IT המסורתי לעולם המחשוב החדש, כדי לסייע ללקוחות בעלי סביבות IT מעורבות". בית און ציין כי "עם וריטאס, אנו חזקים בהגנת נתונים בענן. אנו באמת מחשוב מטמיעים פתרונות וריטאס לעולם האחסון מוגדר תוכנה (SDS), ולעולם מרובה עננים. כך, צוות אמת מיחשוב מספק יכולות לגיבוי יעיל ומהיר יותר של עומסי עבודה חדשים".

"אמת מחשוב מציעה מגוון פתרונות לארגונים בתחום ניהול המידע, עם מענה מקיף לניהול הנכסים הדיגיטליים, בכל רובדי התשתיות ובכל מקום שבו המידע מאוחסן – באמצעי אחסון פיזיים, באתר הלקוח או בענן", סיכם בית און, "כאינטגרטור מוביל של וריטאס, אנו מספקים ניהול מידע, שהוא הרבה מעבר להגנה על המידע".

אמת מיחשוב מתווה את הדרך הנכונה למסע לניהול המידע Reviewed by on . "מנמ"רים ניצבים בפני כמה אתגרים: עליהם לטפל בהיקף נתונים ההולך וגדל באופן אקספוננציאלי; עליהם לנהל את מערך ה-IT הארגוני באופן יעיל ויציב – משמע, ניהול הנתונים ו "מנמ"רים ניצבים בפני כמה אתגרים: עליהם לטפל בהיקף נתונים ההולך וגדל באופן אקספוננציאלי; עליהם לנהל את מערך ה-IT הארגוני באופן יעיל ויציב – משמע, ניהול הנתונים ו Rating: 0

הגיבו